Zorganizowany nocleg dla gości weselnych

Witamy na stronie!

Zorganizowany nocleg dla gości weselnych

18 lipca, 2018 Turystyka 0

Zdecydowałem, że ślub wezmę w Kudowie Zdroju. Była to piękna okolica, gdzie było mnóstwo ośrodków wypoczynkowych a i udało mi się znaleźć salę za grosze. Moja narzeczona ucieszyła się z tego pomysłu i popierała mnie z całych sił. Udało się dzięki temu zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Goście weselni nocujący w ośrodku wczasowym

noclegi kudowa zdrójPrzez to całe podekscytowanie salą weselną nie wziąłem pod uwagę gości weselnych. Skoro organizowałem wesele na całą noc, to przecież musiałem wszystkim zapewnić nocleg! Na szczęście w Kudowie Zdroju nie było z tym problemu, ponieważ przecież było tam mnóstwo ośrodków. Sala weselna, którą wynająłem należała do właścicielki nowoczesnego ośrodka i właśnie tam postanowiłem załatwić dla wszystkich gości noclegi Kudowa Zdrój była tak piękna, że miałem świadomość, że goście będą chcieli tam zostać dłużej. Wesele miało odbyć się w piątek i dlatego postanowiłem załatwić dla każdego dwa noclegi, żeby goście mogli cieszyć się okolicą przez cały weekend. W mojej rodzinie jeszcze nigdy nikt nie zapewnił gościom weselnym noclegów w tak atrakcyjnym miejscu i na tak długi czas. Pojechałem na miejsce, żeby spotkać się z właścicielką ośrodka i dogadać szczegóły związane z noclegiem. Miała kilka pokoi na ten weekend zajętych, ale zapewniła mnie, że dla wszystkich gości wystarczy miejsca, ponieważ ośrodek był duży. Obejrzałem przy okazji pokoje. Wszędzie był dostęp do internetu, telewizji. Każdy pokój posiadał również własną łazienkę i był bardzo komfortowy. 

Byłem dumny z siebie, że załatwiłem tak komfortowe noclegi dla gości. Moja matka była pod ogromnym wrażeniem i gratulowała mi inicjatywy. Do Kudowy Zdroju przyjechałem już w czwartek, żeby mieć więcej czasu na przygotowania do ślubu. To było bardzo rozsądne podejście.