Zła rowerzystka i części do samochodów

Mój tata ma warsztat, w którym zajmuje się naprawą obuwia oraz produkcją laczków domowych. Pomagam tacie zarabiając przy tym niewielką sumę pieniędzy. Zbieram na prawo jazdy. Czasami prosił mnie o to, abym wycinała cholewki, a czasami abym poukładałam mu części od maszyny do szycia.

Muszę kupić części do samochodu

części do samochodówKilka razy poprosił mnie, abym pojechała po specjalne śruby do maszyn, ponieważ kilka części zostało popsute przez jego kolegę. Kolega bywał czasami u taty podjeżdżając nowym peugeot i próbował naprawiać maszyny, niestety zamiast naprawić sprawił, że sprzęt przestał działać. Pojechałam po części rowerem na sąsiadujące osiedle. Przejeżdżałam przez wiadukt kolejowy, kilka przejść dla pieszych, aż w końcu dostałam mandat. Zza rogu wyskoczył policjant, który pomachał mi lizakiem. Że też szybie nie zauważyłam niebieskiego citroena. Dostałam pouczenie i karę w wysokości dwustu złotych. Sklep z częściami mieścił się niedaleko, ale miałam bardzo zły humor w dodatku zgubiłam kartkę z listą części do wykupienia. Cofnęłam się mijając samochody, w których jeden mnie zainteresował. Była to dacia. Wróciłam się i w końcu odwiedziłam sklep z częściami. Było tego bardzo dużo, ale czego się nie robi dla kochanego taty. Oczywiście nie powiedziałam ojcu o tym, że dostałam mandat. Bardzo się o mnie martwi i byłby na mnie bardzo zły. Mam ogromną nauczkę.

Pieniążki, które zarobię u taty, pójdą w błoto. Jak zrobię prawo jazdy postaram się jeździć uważniej, szczególnie teraz, kiedy tata rozwija swój warsztat i częściej trzeba będzie odwiedzać sklep z częściami.

Więcej o częściach do samochodów francuskich można znaleźć na: salko.pl