Zdrowe zęby, czyli implanty jak naturalne

Kilka lat temu będąc jeszcze dzieckiem, wybiłam sobie górną jedynkę na basenie. Jak to się stało? Bardzo prosto, skakałam przy murku równocześnie rozmawiając z koleżanką. Nauczka dla mnie na przyszłość, żeby uważać co się robi. Skutkiem jest ułamany ząb, z którego została mi jedna czwarta. 

Nowoczesny montaż implantów stomatologicznych we Wrocławiu

Implanty stomatologiczne WrocławOczywiście moi rodzice tego samego dnia jeszcze pojechali ze mną wstawić nowy ząb. Polegało to na tym, że dentystka założyła mi koronkę, a następnie wypełniła ją. Przez lata ząb był w coraz gorszym stanie, niestety strasznie z czerniał. Ostatnio, kiedy jestem już dużo starsza taki ząb zaczął mi strasznie przeszkadzać dlatego też postanowiłam znaleźć dentystę, bardzo dużo pozytywnych opinii miał gabinet prywatny implanty stomatologiczne Wrocław.  Niestety w czasach, kiedy złamałam zęba nie było czegoś takiego jak implanty, aktualnie jest to powszechnie stosowane, w szczególności przez wielu celebrytów. Dentystka z firmy implanty stomatologiczne Wrocław okazała się być bardzo miłą osobą. Wyjaśniła mi co będzie dokładnie robić w mojej jamie ustnej i przekazała wszystkie najważniejsze informacje na temat wskazań i przeciwwskazań do takiego zabiegu. Samo zamontowanie implantu odbyło się bardzo delikatnie. Powiem szczerze, że nie wierzyłam, że taki zabieg będzie prawie, że bezbolesny. Teraz mogę się pochwalić pięknym i zdrowym zębem, który w końcu pasuje do reszty, a nie jest ciemniejszy.

Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do tej dentystki z gabinetu prywatnego implanty stomatologiczne Wrocław. Wiele czytałam na temat montowania implantów i niestety rzadko, kiedy jest to tak mało traumatyczne przeżycie. Bardzo się cieszę, że trafiłam na takich profesjonalistów. Dzięki nim mogę się pochwalić wszystkim pięknym uśmiechem. 

Zdrowe zęby, czyli implanty jak naturalne