Zatrudnimy architekta wnętrz od zaraz w Lublinie

Witamy na stronie!

Zatrudnimy architekta wnętrz od zaraz w Lublinie

Październik 6, 2018 Wyposażenie wnętrz 0
architekt wnętrz

Mając własną firmę  projektową, trzeba mieć wszystko dopięta na ostatni guzik. Zajmujemy się projektowaniem mieszkań najwyższych standardów. Dodatkowo zajmujemy się architekturą wnętrza. Jak do tej pory mieliśmy jednego architekta, ale on się przeprowadził i zwolniło się u mnie miejsce. Dlatego też szukamy nowego architekta.

Praca na stanowisku architekta

architekt wnętrzSkoro zwolniło się u nas jedno stanowisko architekta, to musieliśmy dać ogłoszenie do prasy, urzędu pracy ogłoszenie, że chcemy kogoś zatrudnić na stanowisko architekta wnętrz. Dodatkowo umieściliśmy też ogłoszenie w internecie na naszej stronie firmowej. Osoba która podejmie się tego stanowiska musi mieć już jakieś doświadczenia na takim stanowisku lub podobnym stanowisku. Ważne by nowy architekt wnętrz Lublin był kompetentny, samodzielny i pracowity. Powinien znać się na tym co robi. Dobrze jakby miał studia wyższe, ale jeśli ich nie ma to takiego kandydata nie skreślamy od razu. Patrzymy wtedy, czy ma jakieś doświadczenie. Nie każdy musi mieć wyższego wykształcenia, by dobrze znać się na swojej pracy. Nasze ogłoszenie na architekta wnętrz będzie ważne przez miesiąc. Trzeba sobie zdawać sprawę, że znalezienie odpowiedniego kandydata nie jest łatwym zadaniem. Ale jeśli w ciągu tego miesiąca zgłosi się kilka osób to już nam jako pracodawcy będzie łatwiej wybrać kogoś, kto podoła wszystkim obowiązkom związanym z tym stanowiskiem pracy. Po tym miesiącu wybierzemy kilku kandydatów i umówimy się z nimi na rozmowę kwalifikacyjną. Po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej zatrudnimy taką osobę na okres próbny. Lepiej jest też sprawdzić taką osobę podczas wykonywania obowiązków służbowych.

W naszej firmie potrzebujemy nowego architekta wnętrz. Poprzedni z powodów osobistych musiał zrezygnować ze stanowiska. Aby znaleźć dobrego architekta wnętrz rozmieściliśmy informacje, a raczej ofertę pracy. Napisaliśmy w niej na czym praca będzie polegała, czego oczekujemy od kandydata i jakie powinien mieć kwalifikacje. Mam nadzieję, że zgłosi się kilku kandydatów i będziemy mogli mieć jakieś pole wyboru.