Zapisałem się na szkolenie na operatora żurawia

Od razu po szkole poszedłem do pracy na budowie, ponieważ bardzo pilnie potrzebowałem pieniędzy. Na początku robiłem drobne prace, ale już wkrótce postanowiłem kształcić się dalej w tym kierunku. Robiłem kursy i szkolenia na różne maszyny budowlane, żeby mieć wybór w czym mogę pracować. Ostatnio postanowiłem nauczyć się operować żurawiem, ponieważ mój kierownik poszukiwał pracowników, którzy to umieją.

Po szkoleniu na operatora żurawia byłem zadowolony

szkolenia na operatora żurawiaDowiedziałem się od kierownika, gdzie w okolicy odbywają się szkolenia na operatora żurawia. Kolejnego dla po pracy postanowiłem się udać do polecanego przez niego ośrodka szkoleniowego i zapytać, kiedy odbywa się następny nabór na szkolenia na operatora żurawia. Miałem sporego farta, ponieważ akurat trwały zapisy na szkolenie na operatora żurawia. Szkolenie na żurawia operatora odbywało się popołudniami, dlatego mogłem je zrobić po pracy. Było to szkolenie w dużej mierze praktyczne, przeznaczone dla osób, które już mają doświadczenie w pracy z maszynami budowlanymi. Byłem z tego szkolenia bardzo zadowolony, ponieważ w jego trakcie otrzymaliśmy dużo materiałów do nauki, które później bardzo mi się przydały. Szkolenie było prowadzone przez specjalistów, którzy znali się na prowadzeniu żurawi i mieli w tym spore doświadczenie zawodowe. Dzięki temu udzielili nam wiele cennych rad, co do specyfiki pracy.

Byłem bardzo zadowolony z tego szkolenia. O tym, że było naprawdę dobre, najlepiej świadczy fakt, że każdy z uczestników, a była nas dosyć spora grupa, bez problemu zdał egzamin na posługiwanie się żurawiami. Teraz, mogłem już zacząć pracę jako operator żurawia. Mój kierownik był bardzo zadowolony z tego, że udało mi się tak szybko opanować sztukę jazdy i posługiwanie się żurawiem na budowie.

Zapisałem się na szkolenie na operatora żurawia