Poszukuję osoby do sprzedawania podłóg i drzwi wewnętrznych

Poszukuję sprzedawcy do mojego zespołu. Jestem kierowniczką w sklepie budowlanym odpowiadam przed właścicielem za dobre wyniki sprzedażowe. Zatrudniam najlepszych specjalistów, którzy się znają na branży.

Drzwi wewnętrzne od krajowych firm

drzwi wewnętrzneNasz sklep znajduje się w centrum miasta Lublin i jest doceniany przez klientów. Mamy produkty od najlepszych dostawców. Ostatnio rozpoczęliśmy zamawianie towarów od producenta z miejscowości Chełm. Nasz sklep jest otwarty na nowych dostawców o ile cena jest niska a jakość wysoka. Każdy produkt, który można u nas kupić jest dokładnie sprawdzany przez odpowiedzialne za to osoby. Panele podłogowe , które sprzedajemy można kupić w różnych wzorach i kolorach. Parkiety są modne pomimo upływu czasu podłogi drewniane cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony klientów. Każdy w naszym sklepie znajdzie odpowiedni towar w dobrej cenie. Poszukuję sprzedawcy, który będzie się znał na podłogach a także na drzwiach. Sprzedajemy drzwi metalowe i wewnętrzne. Drewniane drzwi wewnętrzne produkowane w chełmie są sprowadzane nie tylko od producentów krajowych ale także zagranicznych. Montaż drzwi jest wykonywany przez naszego pracownika. Nie każdy klient decyduje się na skorzystanie z usług świadczonych przez naszego pracownika. Niektóre osoby posiadają znajomych, którzy znają się na tym bądź korzystają z usług fachowców, którzy ogłaszają się w gazetach. Sprzedawca musi jednak zaproponować taką usługę. Muszę jak najszybciej kogoś znaleźć bo jedna pracownica zaszła w ciąże i nie damy sobie rady w okrojonym składzie. Ogłoszenie postanowiłam umieścić w gazecie, która ma największą sprzedaż w naszym mieście.

Umieściłam wszystkie informację a także wymagania o znajomości na drzwiach i podłogach. Mam nadzieję, że szybko uda mi się zatrudnić odpowiednią osobę, która szybko się odnajdzie w naszym zespole.