Zająłem się składaniem mebli

Witamy na stronie!

Zająłem się składaniem mebli

Grudzień 16, 2017 Wyposażenie wnętrz 0

 

Kiedy wyprowadził się mój brat to od razu postanowiłem zrobić remont w mieszkaniu. Potrzebowałem nowych mebli, ponieważ te, które mieliśmy do tej pory były już stare i dość zniszczone. Zakupy postanowiłem zrobić w internecie, żeby nieco zaoszczędzić.

Samodzielne złożenie mebli do salonu

meble pokojoweW pierwszej kolejności zmian wymagał salon, bo tam meble były w najgorszym stanie. Wybrałem w sklepie internetowym dość tanie meble pokojowe i je zamówiłem. Zestaw zawierał dwie komody, szafę na ubrania oraz stolik pod telewizor z półkami. Dostawa nastąpiła już następnego dnia. Wszystkie meble były w kartonach i musiałem je złożyć sam. W środku była załączona instrukcja i nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu. Składałem meble pokojowe przez cały wieczór i świetnie się przy tym bawiłem. Kiedy już złożyłem wszystkie meble to zacząłem je ustawiać. Miałem kilka koncepcji i wszystkie pasowały. Ostatecznie zdecydowałem, że szafa na ubrania będzie na ścianie bez okien i ten pomysł okazał się najlepszy. Meble, które kupiłem były dobrze wykonane i w sumie cieszyłem się, że za tak małą kwotę udało mi się kupić coś takiego. Wieczorem zadzwoniłem do swojej dziewczyny, by ją zaprosić na kolację. Pochwaliłem się nowymi meblami co ją nieco zaskoczyło. Nie spodziewała się, że tak szybko wszystko załatwię. Do jej wizyty zdążyłem wszystko posprzątać i nawet zamówiłem gotowe dania z restauracji. Salon z nowymi meblami prezentował się doskonale i właśnie tam zjedliśmy kolację a nie jak do tej pory w kuchni.

Później jeszcze wymieniłem meble w kuchni i sypialni. Całe mieszkanie teraz wygląda o wiele lepiej i jestem zadowolony, że wszystko się udało. Brat radzi sobie jeszcze lepiej, ponieważ zaczął zarabiać sporo pieniędzy i w życiu doskonale mu się wiedzie.