Zabieg zamykania naczynek

Witamy na stronie!

Zabieg zamykania naczynek

Listopad 30, 2017 Zdrowie 0

Nie ma to jak nieskazitelna skóra, bez żadnej zmarszczki, ani wyprysków, z zamkniętymi porami i w kolorze ślicznej porcelany. Jednak ideałów raczej nie ma w tym świecie i każda kobieta na świecie na co dzień zmaga się z jakimiś niedoskonałościami. Zawsze pojawi nam się coś takiego, co spędza nam sen z powiek, chociaż ludzie nie przyglądają się nam tak dokładnie.

Zamknąć naczynka raz na zawsze

zamykanie naczynek zielona góraNasza samo świadomość jest niezwykle ważna. Jeżeli uwierzymy w siebie, zaakceptujemy i polubimy, to mamy większe szanse na sukces we wszystkich sferach życia. Ja niestety nie mogłam siebie zaakceptować, przez moje okropne popękane naczynka, któych było wszędzie pełno na całej twarzy. Nie wiem, skąd się brały,ale już od jakiegoś czasu zadomowiły się na dobre na mojej twarzy. Ratunkiem dla mnie, było zamykanie naczynek zielona góra o którym dowiedziałam się od mojej koleżanki, która akurat również była na takim zabiegu. Tylko, że ona miała może z jedno, maksymalnie dwa pęknięte naczynka, a u mnie było tego niestety o wiele więcej. Postanowiłam czym prędzej się tam udać. Panie kosmetyczki miały w swoim wyposażeniu specjalny laser do zamykania naczynek. Wiązką światła kierowały na naczynko i włączały urządzenie. Nie bałam się niczego, bo w końcu moja koleżanka polecała mi ten salon. Czekałam tylko, aż mój problem się skończy i wreszcie będę od tego wolna. Panie były bardzo delikatne, spędziłam tam miło czas, pożartowałyśmy i wyszłam stamtąd nowa i odmieniona.

Kilka tygodni później, po kilku sesjach i zamknięciu wszystkich naczynek, zdobyłam upragnioną pewność siebie. Czułam się o wiele lepiej i zresztą tak samo wyglądałam. Moja twarz w końcu nie wyglądała jak podrapana przez kota. Naczynka zniknęły i mam nadzieję, że już nigdy więcej się nie pojawią.