Wygodny fotel dla gracza

 

Zbliżają się walentynki. To taki czas kiedy jak co roku mam straszny dylemat, co podarować mojemu mężowi? Nie jest to taka łatwa sprawa, ponieważ jest on strasznie wybredny jeśli chodzi o prezenty. Jednak w tym roku go zaskoczę.

Odpowiednie stanowisko dla gracza

fotel dla graczaMój mąż to informatyk i fanatyk gier komputerowych w jednym. Biżuterii nie nosi, perfum zebrał z prezentów świątecznych więcej niż ja, a ubrania woli wybierać sam. Co ja biedna mam z nim zrobić? Dwoje się i troje, żeby go zaskoczyć, ale to trudna sztuka. W tym roku zmotywowana podeszłam do tematu inaczej. Skoro tak bardzo kocha ten swój komputer to może coś z tym związanego dało by mu prawdziwą radość . Oczywiście nie znam się na częściach komputerowych i pewnie i tak by marudził, że po co coś takiego kupiłam, więc tego typu rzeczy odpadają. Szukając inspiracji naoglądałam się pokojów gamingowych. Takich dostosowanych do potrzeb i wygody gracza. W sumie mamy już duże biurko i jakieś tam wyposażenie, które zorganizował sobie mój mąż, ale moja uwagę przykuł fotel dla gracza. Mąż ma zwykłe proste krzesło. Jak dla mnie niezbyt wygodne. To jest coś co mogłabym ja mu kupić i czego na pewno by się nie spodziewał. Jestem tez przekonana, że będzie z niego korzystał. Wiecie jeszcze ja czasami sobie z niego skorzystam. Po za tym to taki stylowy męski mebel jak dla mnie. Oglądany przeze mnie model jest czarno-czerwony, ma wygodny zagłówek oraz mnóstwo regulacji siedziska i oparcia. Pasuje do jego stylu. Będzie mógł się poczuć jak zawodnik e-sportowy.

Dokonałam zamówienia i czekam na kuriera. Trzymajcie za mnie kciuki. Myślę sobie teraz, ze znacząco podniosłam poprzeczkę w kategorii małżeńskie prezenty. Ciekawe co ja dostane i co powie mój mąż jak zobaczy swój nowiutki fotel dla gracza?

 

Wygodny fotel dla gracza