W wypożyczalni busów znaleźliśmy odpowiedni pojazd

To Wojtek dowiedział się, że w przyszłym roku nasz ulubiony zespół rozpoczyna trasę koncertową. Mają grać w Warszawie i musimy koniecznie kupić bilety. Sprzedaż zaczyna się w listopadzie i już zebraliśmy pieniądze. Janek będzie kupował w imieniu nas wszystkich.

Wypożyczonym busem dojechaliśmy szybko i bezpiecznie na koncert

wypożyczalnia busów WarszawaKiedy już mieliśmy bilety to postanowiliśmy zorganizować jakiś transport. Jest nas osiem osób i nie mamy szans dojechać na miejsce samochodem osobowym. Zaczęliśmy zastanawiać się nad rozwiązaniem tego problemu. Wojtek nagle wpadł na genialny pomysł. Otwarta jest u nas wypożyczalnia busów Warszawa, która działa od niedawna i można tam wynająć odpowiedni pojazd dla takiej ilości osób. Dodatkowo dostaniemy ubezpieczenie i ze spokojem dostaniemy się na koncert. Wojtek ma doświadczenie w prowadzeniu busów, bo często nimi jeździ i powiedział, że może nas wszystkich zawieść na ten koncert. Nowa wypożyczalnia busów Warszawa była niedaleko i od razu postanowiliśmy tam się udać. Czas nam uciekał i nadal nie mieliśmy załatwionego żadnego transportu. Na miejscu właściciel zaoferował nam idealny bus, który nie dość, że nas pomieści to jeszcze zostaje dużo wolnego miejsca. Koszt nie był wysoki i podzieliliśmy go na wszystkich. Rano możemy ruszyć w trasę i już nie możemy się doczekać. Podróż upłynęła nam przyjemnie a Wojtek świetnie poradził sobie na trasie. Skubany ma spore doświadczenie, bo ja bym nie dał rady tak dobrze jak on. Dojechaliśmy na miejsce szybko i bezpiecznie.

Koncert był udany i będziemy go wspominać długo. W drodze powrotnej był większy ruch na drodze, bo ludzie wracali do swoich miast, ale Wojtek był czujny i wszystko miał pod kontrolą. Chłopaki spali a ja usiadłem obok Wojtka i z nim rozmawiałem.