W jakiej cenie robi się audyty energetyczne?

Ostatnio, z firmy energetycznej dostaliśmy propozycję zmiany taryfy na prąd. Byliśmy ciekawi czy ta taryfa rzeczywiście będzie nam się opłaca, dlatego zdecydowaliśmy się wykonać niezależny audyt energetyczny. Teraz, pozostało nam jeszcze tylko znaleźć firmę, która zajmie się wykonaniem takiego audytu w sposób rzetelny i przede wszystkim skrupulatny.

Zleciliśmy audyt energetyczny w niskiej cenie

audyt energetyczny cenaNiedaleko naszego miejsca zamieszkania, siedzibę miała jeszcze jedna firma energetyczna. Stwierdziliśmy, że zapytamy w niej o audyt energetyczny Cena takiego audytu w tej firmie nie była zbyt wygórowana, a mieliśmy pewność, że jako firma konkurencyjna do naszego dostawcy prądu, będzie chciała wykonać go jak najbardziej rzetelnie i dokładnie. Zleciliśmy im więc wykonania audytu energetycznego, co jak się już wkrótce okazało, było bardzo słuszne. Z audytu energetycznego wyszło, że zmiana taryfy byłaby dla nas nieopłacalna, ponieważ w naszym gospodarstwie domowym, najwięcej energii elektrycznej zużywa się w takich godzinach w jakich prąd byłby dla nas najdroższy przy zastosowaniu nowej taryfy. Sprawdzenie tego poprzez audyt energetyczny, okazało się dla nas bardzo opłacalne. Tym bardziej, że cena audytu energetycznego naprawdę była bardzo dobra, niska i przystępna. Za wykonanie audytu energetycznego zapłaciliśmy tylko około 100 złotych.

Byliśmy z żoną bardzo zadowoleni, że dzięki wykonaniu audytu energetycznego, nie daliśmy się naciąć na tą ofertę reklamową. Teraz już wiemy, jaka taryfa jest dla nas najbardziej opłacalna. Warto od czasu do czasu wykonać audyt energetyczny, żeby mieć pewność że nie przepłacamy za prąd. Tym bardziej, że ceny audytów energetycznych naprawdę są niskie i przystępne, szczególnie jeśli nasz lokal mieszkalny nie jest zbyt duży.

W jakiej cenie robi się audyty energetyczne?