Wegańska dieta na detoks organizmu

Mój mąż często jeździ w delegację. Ostatnio powiedział mi, że musi wyjechać aż do Stanów Zjednoczonych, ponieważ jego firma podpisała poważny kontrakt z klientem. Cieszyłam się, że się rozwija i jest szczęśliwy. 

Jak z hamburgera przejść na dietę wegańską 

dieta wegańska WarszawaNa samym początku kiedy mąż telefonował do mnie był zadowolony. Opowiadał o szkoleniach a także o tym czym różni się mentalność amerykanów od naszej. Był bardzo podekscytowany. Jednak w okolicach czwartego dnia pobytu w jego oczach nie było już tego blasku i widać było, że próbuje coś przede mną ukryć. Okazało się, że tłuste jedzenie wpływa na mojego męża niezbyt dobrze. Mówił, że chociażby chciał zjeść warzywa i tak wsadzają je w panierkę i smażą w głębokim tłuszczu. Parę razy zjadł rybę i coś lżejszego, jednak taka ilość tłuszczu była dla jego żołądka i wątroby bardzo zła. Kiedy po tygodniu powrócił do kraju udał się do lekarza. Ten skierował go do klinicznego dietetyka, który miał pomóc zrównoważyć. Pani dietetyk zrobiła niezbędne badania i okazało się, że jedynym wyjściem jest detoks organizmu. Powiedziała, że najlepszym wyjściem będzie dieta wegańska Warszawa, która polega na jedzeniu samych warzyw i lekkostrawnych posiłków bez produktów pochodzenia zwierzęcego. Widziałam, że mąż nie jest jakoś szczęśliwy, ale cierpiał i nie miał wyjścia. Najgorsze były pierwsze trzy dni, ponieważ twierdził iż chodzi głodny. Później jednak czuł się coraz lepiej i to, co dostał przepisane od dietetyczki jako składniki diety wegańskiej bardzo mu odpowiadało.

Kiedy udał się na badania i okazało się, że parametry jego wątroby są już w normie powoli zaczął do swojego menu wprowadzać posiłki bardziej zróżnicowane. Jednak cały czas stara się jeść również posiłki z wegańskiej diety, co czyni go zdrowszym.