Służbowy wyjazd za granicę

Od kilku lat pracuje w dziale HR w jednej z większych warszawskich korporacji. Oprócz rekrutacji nowych pracowników do naszych obowiązków należy także dbanie o relacje między osobami zatrudnionymi. To właśnie my zajmujemy się także organizacją wszelkiej maści spotkań integracyjnych. Ostatnio postanowiliśmy odświeżyć nieco formułę i urządzić coś zupełnie nowego. Uznaliśmy, że wyjazdy zagraniczne dla firm, to właśnie coś, co nas interesuje.

Zagraniczna wycieczka w gronie kolegów i koleżanek z pracy

wyjazdy zagraniczne dla firmByć może wydaje się, że jest to bardzo droga opcja zarezerwowana tylko dla dużych i prężnie działających przedsiębiorstw, jednak niekoniecznie musi tak być. Często bywa tak, że na grupowe wycieczki dostaje się bardzo duże rabaty, gdy w grę wchodzi jeszcze perspektywa dłuższej współpracy, tym bardziej można wynegocjować ciekawą stawkę. Wpisując w przeglądarkę: wyjazdy zagraniczne dla firm, szukaliśmy takiej lokalizacji, która wydawałaby się najbardziej atrakcyjna dla większości pracowników. W naszym przypadku zdecydowaliśmy się na wyjazd do Grecji, oczywiście wyjazd nie był obowiązkowy, jednak wizja krótkich wakacji  all inclusive w czasie godzin pracy jednak kusi. Dlatego też nasza propozycja cieszyła się dużym zainteresowaniem i naprawdę zdecydowana większość pracowników zdecydowała się na wyjazd. Być może niektórzy obawiają się tego, jak taki wyjazd może przebiegać, szczególnie osoby niedawno zatrudnione.

Jednak taka wycieczka, na której wszyscy są bardziej zrelaksowani, uśmiechnięci i życzliwi jest doskonałą okazją do integracji i lepszego poznania drugiego człowieka w lepszym stopniu niż mogłoby to mieć miejsce w warunkach biurowych. Nasz wyjazd okazał się wielkim sukcesem i już zaczęliśmy myśleć gdzie wybierzemy się za rok.