Pozbycie się karaluchów z domu

Moja siostra jakiś czas temu kupiła sobie swoje pierwsze mieszkanie. Bardzo chciała kupić je w stanie deweloperskim jednak okazało się, że nie będzie ją na to stać. Dlatego też jej mieszkanie zostało nabyte z rynku wtórnego.

Skutecznie przeprowadzona dezynsekcja

dezynsekcja warszawaZa to mogła pozwolić sobie w ten sposób na większy metraż i większą ilość pokoi niż przypuszczała. Jej dom znajduje się w wieżowcu. Była bardzo szczęśliwa gdy się tam przeprowadzała. Jednak szybko okazało się, że może nie do końca była to trafiona inwestycja. Bowiem po kilu miesiącach od przeprowadzki zauważyła, że w jej kuchni pojawiły się jakieś robaki. Sama nie wiedziała co to jest. Dopiero mój tata zorientował się, że są to przecież karaluchy, które jak wiadomo bardzo ciężko jest zwalczyć. Na początku próbowała zostawiać na nie jakieś pułapki i stosowała różne preparaty. Jednak nie dawało to większego efektu. Sąsiadka powiedziała jej, że najskuteczniejsza będzie dezynsekcja warszawa, i że dopiero wtedy nie będzie miała tych insektów. Siostra znalazła więc jej zdaniem najlepszą firmę przez internet. Pan przyjechał do niej jeszcze tego samego dnia po południu. Powiedział, że teraz długo powinna mieć już z nimi spokój. Pan ten nałożył specjalny preparat w miejsca gdzie karaluchy pojawiają się najczęściej czyli pod umywalką, pod szafkami, pod lodówką. Ta usługa nie kosztowała dużo i nie trwało to długo. Byłam bardzo ciekawa czy karaluchy jeszcze u niej są dlatego zadzwoniłam do niej od razu następnego dnia.

Powiedziała mi, że zobaczy wieczorem, ale już mogła mi powiedzieć, że jest lepiej. Po kilku dniach zadzwoniła do mnie i oznajmiła, że od jakiegoś czasu już nie widzi tych robaków. W sumie to żałowała tylko tego, że od razu nie zadzwoniła po profesjonalną firmę bo jednak dużo szybciej pozbyła by się tego problemu.