Możliwości zewnętrznej reklamy

Prowadzenie przeze mnie sklepu z biżuterią było rodzinną tradycją. Ostatnio przeżywaliśmy trochę gorsze chwile i wraz z pracownikami postanowiliśmy zainwestować w reklamę. To było ważne, ponieważ chcieliśmy zwrócić na siebie swoją uwagę i pokazać, że nadal jesteśmy silną firmą.

Kupiłem jeden ekran reklamowy do sklepu jubilerskiego 

zewnętrzne ekrany reklamoweBiżuteria była towarem nie dla każdego. Zazwyczaj wiązała się z jakąś okazją. Na szczęście uznaliśmy, że mamy szansę pokonać kryzys. Miały pomóc nam w tym ekrany reklamowe wyświetlające naszą ofertę oraz logo. To był innowacyjny pomysł i wiązał się z pewnymi kosztami. Jednak uznaliśmy, że warto postawić wszystko na jedną kartę i zaryzykować. Zewnętrzne ekrany reklamowe cieszyły się coraz większą popularnością i można było na nich polegać. Przeglądając ofertę zdecydowaliśmy się na produkt, który miał spełniać nasze oczekiwania. Dodatkowo na wybrany przez nas ekran była oferowana świetna gwarancja. Oczywiście jeden ekran to nie wszystko. Jako sklep jubilerski uderzyliśmy również w reklamę internetową. Zatrudniliśmy firmę, która zajęła się przeprojektowaniem naszej strony internetowej i zacząłem myśleć nad sklepem internetowym. To było bardzo ważne, ponieważ nasza konkurencja była w tym przed nami. Nasz zewnętrzny ekran reklamowy wraz z reklamą został przywieziony po około dwóch tygodniach. Po tym czasie został od razu zamontowany i był gotowy do użytku. To nas nie zwykle ucieszyło, ponieważ reklama miała zacząć działać. Jej efekty były nie zwykle szybkie i po około trzech tygodniach można było zauważyć większe zyski.

Cieszyłem się, ponieważ nasze produkty były na prawdę w dobrej jakości, a nawet posiadały konkurencyjną cenę. Teraz ekrany zewnętrzne pomagały nam w reklamie i przyciągały do nas nowych klientów. To było nie zwykle ważne w każdej branży.