Kuzyn otwiera siłownię i oferuje trening funkcjonalny

Mój kuzyn przez naprawdę długie lata przebywał za granicą. Na samym początku gdy tam wyjechał po szkole średniej najpierw pracował w różnych firmach. Był zadowolony z tego ile zarabia i na co może sobie pozwolić.

Trening funkcjonalny to gwarancja sukcesu

trening funkcjonalnyPotem jednak gdy już nauczył się bardzo dobrze języka otworzył tam nawet swoja własną firmę, która przynosiła mu dosyć duże dochody. Jednak gdy się tylko widzieliśmy przy okazji różnych uroczystości rodzinnych to kuzyn powtarzał, że na pewno kiedyś wróci do Krakowa bo tak naprawdę pomimo swoich sukcesów to bardzo tęskni. Zresztą jego rodzice są coraz starsi i kuzyn chciałby bardzo się nimi zaopiekować. I tak po latach kuzyn wrócił d Krakowa z czego naprawdę cała rodzina szczerze się cieszyła. Kuzyn od razu powiedział, że nie zamierza bezczynnie siedzieć i zamierza otworzyć w Krakowie siłownię taką z prawdziwego zdarzenia. Bo odchudzanie za granicą to jest coraz lepszy interes także w kraju pewnie będzie można na tym zarobić. Kuzyn stwierdził, że musi znaleźć odpowiedni lokal i oczywiście świetną kadrę. Ważne żeby był tam dobry trener personalny dla którego jednak przychodzą ludzie ćwiczyć. Bo gdy taki trener osobisty jest dobry w tym co robi to ta wiadomość szybko się roznosi i to przyciąga ludzi. Musi umieć ułożyć naprawdę dobry trening personalny i dobrze pracować z klientem. Kuzyn się na tym zna bo on od lat jest klientem siłowni. A intensywny trening funkcjonalny dla każdego w Krakowie zrobiony dobrze jest gwarantem sukcesu. Jeśli chodzi o lokal to kuzyn naprawdę znalazł go szybko i zamówił odpowiednie sprzęty. Potem zaczął szukać ludzi do pracy.

Sam przeprowadzał z nimi rozmowy kwalifikacyjne bo musiał mieć pewność, że zatrudnia najlepsze osoby. Ja myślę, że jego interes ma dużą szansę powodzenia nawet ze względu na to jak wymagającą osobą jest mój kuzyn.