Każdy ma swój sposób na podryw

Nie ma uniwersalnych sposobów na kobietę. Jednak są sposoby na to, by chociaż się nami zainteresowały, bo od tego, zwykle jeden krok do polubienia się. A co dalej? No właśnie, to już zależy jedynie od naszych zdolności interpersonalnych oraz pewności siebie.

Kto zna wszystkie sposoby podrywania?

sposoby na podrywKobiety są nieodgadnione – zwykli mawiać poeci i pisarze. Może i tak jest, jednak psychologia zajmuje się wszelkimi zagadnieniami z zakresu znajomości naszych zachowań, ich genezy oraz tłumaczy, czemu ktoś postępuje w taki, a nie inny sposób. Podrywanie kobiet to wyrafinowana sztuka, którą niektórzy opanowali do perfekcji, dzięki znajomości kobiecych zwyczajów, zachowań, czy tendencji. Sposoby na podryw, pojmowane jako tekst, czy jakieś szczególne zachowanie, to zupełnie pomylona droga. W nowoczesnej sztuce podrywania, obowiązują inne reguły, gdyż zmieniły się czasy, a wraz nimi obie płci. Dziś uczymy się rozpoznawania swoich potrzeb, zamiast ciągłego i nudnego mówienia o swoich. Dziś zajmujemy się ty, czego od nas się oczekuje i że jest to ważne, dla potencjalnych partnerek. Każdy kurs uwodzenia daje nam sposób na podryw, ale nie w formie żartu, sloganu, czy gestów. To kompleksowa wiedza z zakresu psychologii, daje nam nowy rodzaj broni w odwiecznej walce płci. Kobiety, jako osoby obdarzone wysoce czujną intuicją i ponad przeciętną empatią, w przeciwieństwie do mężczyzn, potrafią rozpoznać w nas, to co najważniejsze, my niejednokrotnie, nie jesteśmy w stanie zdobyć się choćby na rozmowę.

Kursy uwodzenia uczą jak radzić sobie z wrodzoną nieśmiałością, jak łatwiej i płynnej wchodzić w relacje partnerskie oraz pomagają lepiej poznać własne możliwości interpersonalne. Kursy pomogły już wielu panom znaleźć życiowe partnerki i zapewne niejednemu jeszcze pomogą.