Szerokie zastosowanie ramek do plakatów

Witamy na stronie!

Szerokie zastosowanie ramek do plakatów

Grudzień 26, 2017 Reklama 0

Niedawno wziąłem udział w wystawie plakatów promujących filmy i albumy z dwudziestego wieku. W tym wydarzeniu wzięło udział ponad sto osób, które dostało specjalne przepustki. Byli wśród nich dziennikarze i artyści z całej Polski. To, co zaskoczyło mnie w czasie tej wystawy, to sposób prezentacji wszystkich dzieł.

Całkiem nowa forma prezentacji plakatów w ramkach

ramki do plakatówEkspozycja odbyła się w muzeum, które niedawno zostało wyremontowane. Jeszcze kilka lat temu w tym miejscu mieściła się stara przychodnia lekarska i nie mogłem wyjść z podziwu, jak zostały wykończone wszystkie pomieszczenia. Jednak większy podziw wzbudziły we mnie nowoczesne ramki do plakatów. Każdy z nich zaprezentowany został w klasycznej i prostej antyramie. Dzięki temu mogliśmy my, widzowie skupić się całkowicie na prezentowanych plakacie. Nic nas nie rozpraszało, a to było bardzo ważne w każdej wystawie i przy oglądaniu sztuki, nawet tej współczesnej. Ramki do plakatów są niezwykle funkcjonalne i to udowodniła ta galeria. Sam wielokrotnie kupowałem je dla mojej licznej kolekcji puzzli. Zapobiegają one osadzaniu się kurzu i blaknięciu farb. W szczególności, jeśli zdecydujemy się wydać nieco więcej pieniędzy na te, które odbijają promienie UV.  Ponadto wielu moich znajomych, którzy mieszkają w nowoczesnych domach, stosuje je do prezentacji zdjęć z wakacji i innych wydarzeń z życia.

Ramki do plakatów mają więc bardzo wiele zastosowań i wierzę, że jeszcze nie odkryłem ich wszystkich. Niedawno w sieci czytałem artykuł o tym, że za antyramami ktoś trzymał mapy do gier wojennych, takich starych, które były jeszcze cienkie i papierowe. Mam więc nadzieję, że ich funkcjonalność zostanie dopatrzona jeszcze przez wielu ludzi i każdy z nich znajdzie dla nich swoje zastosowanie.