Świece i woski Yankee Candle

Kiedy jest jakaś okazja, na przykład urodziny przyjaciółek, to zawsze wiem, co im kupić i one wręcz uwielbiają moje prezenty. Sama dla siebie również kupuję to samo już od wielu lat i jestem bardzo zadowolona, więc wiem, że każdy inny też raczej będzie zadowolony. Takie dodatki, jak na przykład świeczki, są zawsze trafionym pomysłem.

Ulubiona firma ze świecami Yankee Candle

yankee candle sklep onlineJa jednak nie kupowałam byle jakich świeczek zapachowych, tylko takie porządne z renomowanej firmy. Kupowałam w Yankee Candle sklep online, ponieważ często stacjonarnie nie mogłam znaleźć wszystkich tych zapachów, które uwielbiałam. Świece z tej firmy pachną przepięknie i mają o wiele wyższą zawartość olejków zapachowych niż na przykład jakaś zwykła świeczka kupiona w markecie. Jestem zachwycona, ponieważ w domu pachnie pięknie, świece są też dużych rozmiarów i starczają na długo. Jednak nie kupuję tam tylko świec, bo mam kolejne małe uzależnienie, jakim są woski zapachowe, właśnie z tej firmy też. Woski zapachowe palimy w przeznaczonych do tego kominkach, podgrzewamy je zwykłym podgrzewaczem i możemy rozkoszować się wspaniałym zapachem. Ja najbardziej lubię te różane i jakieś o zapachu zachodu słońca nad rzeką- lake sunset. Kiedyś kupiłam i zapach powalił mnie na kolana. Zawsze wieczorem odpalam sobie albo świeczkę, albo wosk, na przykład do kąpieli w wannie, albo do czytania i to jest takie moje domowe SPA, które najlepiej mnie odpręża.

Największą przyjemność jednak sprawia mi kupowanie świec, lub wosków dla znajomych. Wtedy kombinuję z zapachami i staram się dobrać każdemu zapach tak, aby pasował do jego charakteru i upodobań. Moje koleżanki uwielbiają palić świeczki ode mnie i mówią, że nie ma porównania nawet do tych zwykłych, których w ogóle nie czuć.