Stawiamy na profesjonalną windykację długów

Witamy na stronie!

Stawiamy na profesjonalną windykację długów

7 listopada, 2019 Finanse 0

Bardzo często jest tak, iż dłużnik jest w lepszej sytuacji niż jego wierzyciel. Nie tylko nie spłaca on swojego długu w terminie, ale zaczyna upłynniać swój majątek, by egzekucja skierowana przeciwko niemu była bezskuteczna. Gdy po wezwaniu do zapłaty dłużnik nie odpowiada należy zlecić ściągnięcie długów profesjonalnej firmie windykacyjnej.

Wybieramy renomowaną firmę windykacyjną

profesjonalna windykacja w warszawieOd czasu do czasu zdarza się sytuacja, kiedy sprzedajemy jakiś towar, czy wykonamy jakąś usługę i nie otrzymujemy w zamian zapłaty. W takiej sytuacji możemy mieć podejrzenia, iż należnej nam zapłaty możemy w ogóle nie odzyskać. Wówczas powinniśmy skorzystać z takich usług, jak profesjonalna windykacja w Warszawie, w której funkcjonuje wiele firm zajmujących się dochodzeniem wierzytelności od dłużników, którzy nie płacą lub zwlekają z zapłatą. Każda firma windykacyjna wysyła do dłużnika wezwanie do zapłaty, a gdy pozostanie ono bez jakiejkolwiek odpowiedzi, dochodzi w naszym imieniu należnych nam pieniędzy za wykonaną usługę, czy sprzedany towar. Jeśli i te działania nie pomogą możemy udzielić firmie windykacyjnej pełnomocnictwa do dochodzenia naszych pieniędzy w skierowanym do Sądu pozwie o zapłatę. Jest to najskuteczniejsza droga dochodzenia pieniędzy, gdyż dłużnik ma świadomość, iż skierowanie sprawy na drogę sądową obciąży go jeszcze dodatkowymi opłatami. Nie wspominając już o skierowaniu sprawy do komornika.

Sami bardzo często nie możemy odzyskać nasze pieniądze, które należą się nam za wykonaną pracę, czy sprzedany i wydany naszemu dłużnikowi towar. W takich sytuacjach od razu powinniśmy udać się do firmy windykacyjnej, których w Warszawie jest bardzo wiele, a następnie zlecić jej dochodzenie należnych nam pieniędzy od naszych dłużników, którzy mogą upłynniać swój majątek.