Sprzedaż ław rozkładanych

Witamy na stronie!

Sprzedaż ław rozkładanych

24 czerwca, 2016 Zakupy 0
ławy rozkładane

Kilka lat temu miałam jedną nieprzyjemną sytuację z moim szefem. Pracowałam jako jego sekretarka i asystentka, a on zrobił sobie ze mnie służącą i bardzo nadużywał swojej pozycji z pewnością łamiąc kodeks pracy.

Renoma na rynku ław rozkładanych

ławy rozkładaneWykorzystywał mnie nie tylko do załatwiania swoich prywatnych spraw, ale również do sprzątania w domu. Gdy kazał mi wyprać swoje rzeczy stwierdziłam dosyć tego i otworzyłam własną działalność. Z racji, że kilka lat spędziłam w branży meblowej, postanowiłam właśnie tym się zająć. Mój towar sprowadzałam z zagranicy, a następnie sprzedawałam go na polskim rynku. W końcu jednak poznałam jednego stolarza i wykonywaliśmy meble na zamówienie. Ja przyjmowałam i obsługiwałam klientów, on natomiast realizował zamówienia. Naszą specjalnością były ławostoły. Z racji, że to bardzo praktyczne rozwiązanie to właśnie na nie mieliśmy największy popyt. Wkrótce samodzielnie zaczęłam projektować stoły rozkładane nowoczesne. Gotowe projekty pokazywałam klientom i zazwyczaj spotykały się one z ich aprobatom. Zawsze słyszałam „o właśnie, tego szukałem/am”. Czułam się naprawdę spełniona sprzedają moje ławy rozkładane. Może nie jest interes na światową skalę, ale w moim regionie mogę rzec, że jesteśmy rozpoznawalną firmą.

Nasi klienci często do nas wracają dzięki czemu zdobiliśmy pewną renomę na naszym regionalnym rynku. Na początku bałam się trochę zwolnić z pracy i postawić wszystko na jedną kartę, jednak z perspektywy czasu stwierdziłam, że już dawno powinnam to zrobić.