Niesamowita rozrywka za sprawą fotobudki

Bez względu na to ile mamy lat, zawsze lubimy się dobrze bawić oraz poznawać nowe formy rozrywki. Często bywa i tak, że dzięki nowego rodzaju zabawie zyskujemy świetne wspomnienia, a jeśli te mogą jednocześnie pozostać uwiecznione na fotografii, tym zabawa jest jeszcze lepsza!

Wyjątkowe chwile uwiecznione dzięki fotobudce

fotobudka bydgoszczRok temu postanowiłam odwiedzić swoją przyjaciółkę mieszkającą w Bydgoszczy. Nigdy wcześniej nie byłam w tym mieście wobec czego od razu zabrałyśmy się za zwiedzanie. Dodatkowo okazało się, że podczas mojego pobytu u przyjaciółki zorganizowany zostanie festyn charytatywny na który oczywiście postanowiłyśmy się wybrać. Największą uwagę na imprezie, jeśli chodzi o różnego rodzaju atrakcję przyciągnęła fotobudka Bydgoszcz. Początkowo nie wiedziałam z czym to się je, oraz o co w fotobudce chodzi, lecz kiedy przyjaciółka pokrótce objaśniła mi jej działanie, od razu chciałam z niej skorzystać. Do fotobudki ustawiła się pokaźna kolejka, ale nikogo ona nie zniechęcała – wręcz przeciwnie! Ludzie lgnęli do nowej atrakcji, a niektórzy nawet ustawiali się w kolejce parę razy! Kiedy weszłam z przyjaciółką do fotobudki, zrozumiałam dlaczego warto było odczekać te kilkanaście minut w kolejce. W środku znajdowało się kolorowe tło, a do naszej dyspozycji były najróżniejsze zabawne gadżety. Ja przebrałam się w kosmonautę i ustawiłam się do zdjęcia identycznie, jak Neil Armstrong, a moja przyjaciółka zamieniła się na chwilę w prawdziwego ninja! 

To połączenie było tak niedorzeczne i abstrakcyjne, że ledwo wytrzymywałyśmy ze śmiechu pozując do zdjęć. Początkowo też sądziłam, że fotobudka wydrukuje je w małej wielkości, lecz okazało się, że aparatem robiącym fotografie była profesjonalna lustrzanka dzięki czemu zdjęcia miały naprawdę niesamowitą jakość! Byłam pod prawdziwym wrażeniem tej atrakcji.