Rozkładana ława na kawę

Witamy na stronie!

Rozkładana ława na kawę

18 grudnia, 2019 Wyposażenie wnętrz 0

Wiele osób uważa dom czy mieszkanie za jedną ze swoich wizytówek i chce, aby prezentował się jak najlepiej. Z resztą, któż z nas nie chce mieć porządku i ładnego wystroju we wnętrzu? W zależności od pomieszczenia i jego funkcji wymagane są inne aranżacje. Jednym z kluczowych pokoi jest natomiast salon, do którego przywiązujemy chyba największą uwagę.

Ława kawowa z możliwością rozłożenia

stolik kawowy rozkładanySalon jest nazywany również pokojem dziennym – i to nie bez powodu. Domownicy spędzają w nim bowiem większość czasu – rozmawiając, czy oglądając telewizję. Salon pełni zazwyczaj również funkcję związaną z przyjmowaniem gości, ponieważ to w nim najcześciej odbywają się tego typu spotkania. Oczywiście, jeśli i my chcemy przygotować się na taką ewentualność, musimy go odpowiednio urzadzić. W jaki sposób? Najlepiej jest wydzielić miejsce przeznaczone typowo do odpoczynku z herbatą i kawą pod ręką. Oprócz kanap i foteli przyda się również stolik kawowy rozkładany. Na co dzień, kiedy jest złożony, będzie poręczną ławą dla domowników, którzy chcą spełnić popołudnie przy gorącym napoju. A w miarę potrzeby, kiedy to odwiedzą nas goście możemy taki stoliczek rozłożyć, aby miał większą powierzchnię i pomieścił więcej filiżanek, czy przekąsek. Jest to niesamowicie funkcjonalny mebel, który powinien znaleźć się w każdym salonie – przydaje się bowiem nie tylko podczas wizyt gości, ale i na co dzień.

Jeżeli chcemy mieć w naszym salonie kącik do relaksu przy ciepłej kawie i herbacie, nie wystarczy jedynie ustawić w nim foteli czy kanap. Doskonałym i praktycznym meblem w takim miejscu jest też rozkładany stolik. Na co dzień mniejszy może służyć domownikom, a podczas wizyt gości można go rozłożyć co jest niezwykłym udogodnieniem oraz oszczędnością miejsca.