Romantyczny weekend w Sopocie

Moja dziewczyna pracuje na zmiany. Kiedy tylko dowiedziałem się, że będzie miała wolny weekend postanowiłem coś dla nas zaplanować. Pomyślałem, że fajnie byłoby pozwiedzać trochę nasz kraj. Dawno nie byliśmy nad morzem, więc pomyślałem, że to będzie dobry kierunek. Wybór padł na Sopot, ponieważ tam było najwięcej wolnych apartamentów. To było dobre miejsce aby się oświadczyć. 

Apartament był przestronny i wygodny dla pary 

apartamenty do wynajęcia sopotZacząłem przeglądać oferty. Szukałem odpowiedniego apartamentu gdzie moglibyśmy odpoczywać po długich spacerach, mogli obejrzeć film i zdrzemnąć się po wizycie w klubie oraz podróży. Wiedziałem, że moja dziewczyna bardzo lubi ładne i gustownie urządzone wnętrza, dlatego też poszukiwanie apartamentu zajęło mi trochę czasu. Zależało mi na tym aby była ona zadowolona z mojego wyboru i wystroju. Ostatecznie postawiłem na apartamenty do wynajęcia sopot które miały bardzo dobrą lokalizację, bowiem znajdowały się na ósmym piętrze i było widać Molo oraz morze. Wiedziałem, że będzie jej się bardzo podobał ten widok. Apartament był przestronny i nowoczesny, a na tym bardzo mi zależało. Odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc, pojeździliśmy trochę po okolicy a moja dziewczyna była bardzo szczęśliwa, że za każdym razem możemy wrócić do swojego apartamentu a nie jeździć po hotelach i cisnąć się w małych pokojach. Byłem bardzo zadowolony, że dokonałem właściwego wyboru bo na tym mi zależało. 

Pewnego razu po jednym z naszych spacerów poprosiłem ją o rękę na Molo. Była zaskoczona ale szczęśliwa i co najważniejsze zgodziła się za mnie wyjść. Zrobiliśmy sobie zakupy i poszliśmy świętować do naszego apartamentu. Jestem bardzo zadowolony z tego miejsca i będę je polecał wszystkim znajomym, a może i wrócimy tam na rocznicę ślubu. 

Romantyczny weekend w Sopocie