Maszty aluminiowe – jako mobilna i zawsze widoczna reklama

Wykorzystywanie masztów jako nośnika reklamy stało się w ostatnim czasie bardzo popularne. Bo reklama zawieszona na maszcie bardzo skutecznie przyciąga wzrok sprawiając, że reklamy wizualne zamieszczone gdzie indziej nie są już takie widoczne. Dzisiaj szczególną popularnością cieszą się maszty aluminiowe. Są one wykonane z rur aluminiowych.

flagi reklamoweCzym się charakteryzują?
Przede wszystkim tym, że mają niską wagę oraz wysoką estetykę wykończeniową. Segmentowa lekka konstrukcja sprawia, że maszty składane można dowolnie przenosić i montować w różnych miejscach. Taka mobilna reklama dociera lepiej do grupy docelowej. Poza tym aluminium jako materiał jest o wiele bardziej trwały niż na przykład stal, która wymaga nałożenia dodatkowej powłoki zabezpieczającej. Aluminium jest z resztą materiałem, który jest niezwykle odporny na zabrudzenia oraz korozję. A dzięki temu, że aluminiowe maszty reklamowe dają wiele wariantów ekspozycji flagi, coraz częściej sięgamy po nie jako po nośnik reklamy.

Mówiąc o ofercie masztów warto podkreślić także, że są one produktami stworzonymi z myślą o rożnych wymaganiach klientów. Producenci oferują ich szeroką paletę, począwszy od najprostszych, gdzie flaga wciągana jest na maszt za pomocą specjalnej linki, aż po bardziej zaawansowane, gdzie maszty posiadają obrotowe ramię, umożliwiające pełną ekspozycję flagi również w te dni, kiedy jest całkowicie bezwietrznie.

Jak więc widzimy, wybór jest naprawdę szeroki i każdy znajdzie rozwiązanie optymalnie dopasowane do jego potrzeb.