Przeprowadzki do Kalifornii i realizacja swoich marzeń aktorskich

Witamy na stronie!

Przeprowadzki do Kalifornii i realizacja swoich marzeń aktorskich

17 czerwca, 2016 Transport 0
transport 24 tony

Każdy człowiek ma swoje pasje. Moją było aktorstwo. Gdy ukończyłem szesnaście lat zacząłem chodzić na spotkania do teatru w Warszawie. Okazało się, że mam ogromny talent. Po trzydziestych urodzinach miałem mnóstwo nagród. Pewnego dnia zadzwonił do mnie pewien człowiek z Ameryki.

Przeprowadzka z transportem 24 tony

transport 24 tonyBył to reżyser filmowy, który chciał mnie zatrudnić do swojego filmu. Oferował mi prawie główną rolę i stwierdziłem, że muszę tam wyjechać. Oczywiście zdjęcia miały trwać około kilku miesięcy. Nie miałem rodziny więc przeprowadzki zostały tylko moim kłopotem. Na początku byłem bardzo podekscytowany, ponieważ w końcu dostałem szansę na realizację swoich marzeń. Na dodatek moim tymczasowym miejscem miało stać się Los Angeles w Kalifornii. Szybko poszukałem tanie przeprowadzki i na ten czas przewiozłem wszystkie rzeczy z wynajmowanego mieszkania. Moi rodzice zawsze mnie we wszystkim wspierali dlatego nie robili z tego żadnego problemu. Tata nawet znalazł transport 24 tony aby przewieść moje rzeczy do ich domu. Ja w tym czasie planowałem swoją nową przyszłość. Reżyser załatwił mi wizę na pobyt tymczasowy i w przeciągu dwóch tygodni miałem stawić się w mieście. Kalifornia wydawała mi się pięknym miejscem i tak bardzo chciałem ją zwiedzić. Zawsze kojarzyła mi się z bogactwem oraz sztuką filmową. W tym czasie różne firmy transportowe już przewoziły rekwizyty na plan filmowy. Czekało mnie tam pełno pracy. Jednak wiedziałem, że muszę dać sobie radę. Nie było innego wyjścia, ponieważ filmy tego reżysera z góry były skazane na zwycięstwo.

Wiedziałem, że to będzie dla mnie nie zwykłe wydarzenie. Tak naprawdę bardzo się bałem nowego otoczenia i nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Miałem tylko wielką nadzieję, że jakoś uda mi się wszystko załatwić i dać z siebie naprawdę wszystko.