Praca architekta wnętrz

Na co dzień zajmowałem się przygotowywaniem mieszkań do sprzedaży, czyli tak zwanym home stagingiem, który rósł jeśli chodzi o zainteresowanie klientów. Wiadomo, że większość osób chciało sprzedać swoje mieszkania w bardzo dobrej cenie, a jak wiadomo wygląd jest niezwykle ważny w tym przypadku.

Interesowanie się aranżacją wnętrz

home staging trójmiasto

Do tego trzeba zainteresować się tym, aby mieszkanie zostało bardzo dobrze przygotowane do sprzedaży jeszcze wcześniej, kiedy przyjmowałem zlecenie od moich klientów. Zawsze pochodziłem do każdego w sposób indywidualny oraz posiadając sprawdzonych sprzedawców mebli oraz dekoracji mogłem zaproponować klientom o wiele bardziej atrakcyjne ceny. Przeważnie jednak inspiracje czerpałem prosto z mieszkań klientów i tak naprawdę nie musiałem wiele rzeczy kupować, stąd też na pewno każdy z moich klientów będzie to docenić, że nie musi zbyt dużo płacić za współpracę ze mną. Zawsze wyceniałem każdorazowo usługi, które świadczyłem, dlatego też klienci mogli mieć pewność, że wiedzą ile dokładnie zapłacą po finalnym efekcie. Zazwyczaj przygotowywanie mieszkania do sprzedaży zajmowało mi kilka godzin. Czasem nawet kilka dni w zależności od metrażu. Wiadomo, im większe mieszkanie. tym na pewno trzeba włożyć o wiele więcej pracy w przygotowywanie do sprzedaży. Home staging Trójmiasto jest coraz bardziej popularny wśród klientów, którzy chcą sprzedawać swoje mieszkanie za znacznie większe pieniądze. Te osoby, które nie wykorzystuje możliwości takich działań tracą na tym, że ich mieszkania sprzedawane są po znacznie niższej cenie, niż mogłyby być.

Również wielu architektów wnętrz specjalizuje się w home stagingu, gdyż posiada wszechstronne zainteresowania i doświadczenie jeśli chodzi o aranżacje mieszkania. To właśnie wszystko kręci się wokół dobrej i oryginalnej aranżacji, na którą każdy klient powinien sobie pozwolić.