Kiedy potrzebujesz pomocy prawnej

Witamy na stronie!

Kiedy potrzebujesz pomocy prawnej

23 czerwca, 2016 Usługi 0
pomoc prawna

Niekiedy w życiu przychodzą takie momenty kiedy nasze życie obraca się do góry nogami. Niekiedy trzeba nawet podjąć trudne decyzje które będą na zawsze miały wpływ na nasze życie. Tak niestety i było w moim przypadku. Moje małżeństwo od długie czasu nieformalnie dobiegło końca.

Fachowa pomoc prawna jest mi niepotrzebna

pomoc prawnaZupełnie nie potrafiłam z mężem znaleźć porozumienia, a nasz i tak rzadko znajdowany wspólny czas spędzaliśmy kłótniach. Poważnie zaczęłam się zastanawiać nad rozwodem, jednak bałam się, że mogłabym stracić opiekę nad dziećmi bowiem, mój mąż był w stanie starać się o samodzielną opiekę. Potrzebna była mi jakaś pomoc prawna, gdzie uzyskałabym odpowiedzi na to, co zrobić w takiej sytuacji i jak się ewentualnie przed tym bronić. Spytałam zatem koleżanki, która niedawno się rozwodziła czy zna jakiegoś dobrego prawnika. Ona jednak poradziła mi porady prawne online. Ponoć świetnie pomogły jej podczas rozwodu. Poza tym mówiła, że bardzo podoba się ich obsługa prawna firm, z której korzysta już od dawna. Pomyślałam, czemu nie. Nie, taka internetowa kancelaria prawna to sama wygodna, mogłabym załatwić wszystkie sprawy bez wychodzenia z domu, przecież na razie nie jest mi potrzebna fachowa pomoc prawna, ponieważ nie złożyłam jeszcze przecież pozwu o rozwód. Tak więc skorzystałam i byłam naprawdę zadowolona.

Uspokojono mnie, że jeżeli nie ma podstaw do odebrania mi opieki nad dziećmi typu zaniedbanie, nałóg zła sytuacja finansowa i tak dalej, to nie ma szans bym straciła opiekę prawną nad dziećmi. Poza tym, zwykle opieka prawna nad dziećmi przyznawana jest matkom. Odetchnęłam z ulgą, teraz pozostało mi tylko zastanowić się nad tym, czy rzeczywiście chce się rozwieść.