Potrzebowałem komputera biurowego za 2500 złotych

 

Od kilku miesięcy prowadzę własną firmę. Ilość biurokracji, przez którą musiałem przejść nie będę nigdy miło wspominał ale już bycie sobie samemu szefem jak najbardziej mi się podoba. Pracuję bardzo dużo przy komputerze, zajmuje się prowadzeniem social mediów, aktualizowaniu informacji na stronie internetowej oraz prostą obróbka zdjęć i filmów.

Poszukiwania komputera biurowego za 2500 złotych

komputer biurowy do 2500Ostatnio zauważyłem, że mój już kilkuletni laptop coraz gorzej radzi sobie z zadaniami które mu powierzam. Edycja zdjęć trwa dłużej, renderowanie nawet krótkich filmów trwa wieczność, a strony internetowe raz po raz się zawieszają obwieszczając komunikat (brak odpowiedzi). Postanowiłem zainwestować w nowy komputer, tym razem stacjonarny, ponieważ po pracy również lubię od czasu do czasu pograć w gry komputerowe. Po odczekaniu chwili aż laptop znowu zacznie działać wpisałem w wyszukiwarkę – komputer biurowy do 2500 złotych. Uważałem że za takie pieniądze kupię sensowny komputer, który bez problemu poradzi sobie z zadaniami, które będzie miał do zrobienia, a wieczorem pozwoli zrelaksować się w ulubionych grach komputerowych. Wyskoczyło mi wiele wątków na forach gdzie pasjonaci przedstawiali swoje propozycję takich zestawów. Zdecydowałem się wybrać ten, który wydawał się dla mnie najbardziej sensowny, a dodatkowo jego obudowa najbardziej mi się spodobała. Pozostało czekać na kuriera.

Po dwóch dniach mój nowy komputer stał już pod biurkiem. W międzyczasie wygrzebałem mój stary monitor oraz kupiłem klawiaturę oraz myszkę. Nowy komputer działa zdecydowanie szybciej od mojego laptopa, w końcu mogę pracować efektywniej co na pewno przyniesie skutki w postaci lepszych zarobków firmy. W grach również komputer daje sobie radę. Jestem zadowolony w tego zakupu.

 

Potrzebowałem komputera biurowego za 2500 złotych