Pomoc w planowaniu ślubu

Na barkach każdej przyszłej, młodej pary ciąży obowiązek zorganizowania wesela. To niestety często nie kończy się dobrze. Ten ciężar czasem powoduje kłótnie i niedopowiedzenia w związkach oraz wystawia go na próbę. Czasem bowiem trzeba iść na kompromisy. Tylko dzięki temu uda się nie zwariować.

Jak zorganizować wesele?

wedding planner krakówPierwszą rzeczą, jaką trzeba zrobić zaczynając organizować przyjęcie ślubne jest wybór sali. Wszystko zależy od tego ilu gości zaprosimy. Sala musi być odpowiednio duża, aby zmieściło się miejsce dla gości, dla orkiestry czy dj’a oraz miejsce do tańca. Kiedy już wybierzemy salę należy zdecydować się na menu. Musimy wybrać obiad, przystawki, ciasta oraz mięso i inne potrawy. Należy postawić na różnorodność, gdyż nie każdy wszystko lubi i nie każdy je mięso. Kiedy już menu zostało potwierdzone trzeba zamówić tort. Tutaj smak i wygląd tortu zależy od pary młodej. Nie można zapomnieć o alkoholu i warto kupić różny jego rodzaj, poczynając od win a kończąc na wódce. Kiedy już to mamy wybrane należy zająć się wyborem orkiestry lub dj’a. Tutaj zdania są zazwyczaj podzielone. Przyszły pan młody przystaje przy dj’u a panna młoda przy orkiestrze. Obecnie co raz więcej osób decyduje się na dj’a, ponieważ mniej kosztuje i puszcza gotową muzykę. Przy wyborze orkiestry musimy mieć na uwadze, że każda piosenka będzie śpiewana przez wokalistę. Na koniec przygotowań pozostaje dekoracja kościoła i sali weselnej. To wszystko może okazać się zbyt stresujące dla przyszłej pary młodej, dlatego warto skorzystać z usług wedding planner kraków.

Konsultant ślubny okazuje się czasem zbawieniem dla zestresowanej pary młodej. Dzięki niemu możemy być pewni, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wedding planner zajmie się dosłownie wszystkim za nieduże pieniądze.

Pomoc w planowaniu ślubu