Podmurówka betonowa i osłona zwierząt

Witamy na stronie!

Podmurówka betonowa i osłona zwierząt

29 czerwca, 2016 Dom 0
podmurówka betonowa

Jeszcze do niedawna moja działka na Śląsku była o wiele mniejsza, niż do tej pory. Jednak postanowiła kupić skrawka ziemi, który do mnie przylegał i zorganizować tam sobie ogródek, jak również kupić kilka zwierzaków. Nie miałam do tego możliwości na swojej działce, więc musiałam ją powiększyć.

Podmurówka betonowe nie była potrzebna

podmurówka betonowaDodatkowo musiałam zadbać o ogrodzenia. Do tej pory miałam tylko panele ogrodzeniowe, ale uznałam, ze one nie będą się tak dobrze nadawały. Zwierzęta mogą być płochliwe, a przez takie ogrodzenie wszystko widać. Musiałam pomyśleć o czymś innym, mimo iż ogrodzenie panelowe mi się podobało. Udałam się zatem do sklepu budowlanego, żeby znaleźć coś innego, ci się tutaj lepiej sprawdzi. Jednak niczego specjalnego nie zauważyłam. Wszystkie ogrodzenia i siatki były do siebie bardzo podobne. Nie o to mi chodziło. W końcu na końcu alejki zauważyłam ogrodzenia betonowe. Od razu wpadły mi w oko. Były solidne i mocne, a do tego były to jednolite bryły. Nic nie było przez nie widać. To było idealnie rozwiązanie, a podmurówka betonowa nie była mi nawet potrzebna. Co prawda takie ogrodzenia betonowe nie było wizualnie atrakcyjne, ale miały być przede wszystkim dobre dla zwierząt. Kupiłam kilka takich płyt. To było najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu moje zwierzęta nie bały się tak przejeżdżających samochodów, ani przechodzących tamtędy ludzi.

Kury może nie są tak płochliwe, bo są przyzwyczajone do kontaktu z ludźmi, ale małe króliki się bardzo boją i dlatego należy zapewnić im spokój. Dzięki temu wszystko jest odgrodzone jak należy i nie muszę się o nic martwić. To na pewno była dobra decyzja by kupić te ogrodzenia w sklepie budowlanym.

Artykuł napisany przy współpracy z ogrodzenia-elpaso.pl