Organizacja wesela w Ząbkach

 

Wielu moich znajomych w ostatnim czasie zmieniło swój stan cywilny. Byłam na kilku ślubach. Niestety moja praca wymagała tego, by odrzucić niektóre z zaproszeń. Doskonale bawiłam się na wieczorach panieńskich przyjaciółek. Mieszkamy w Warszawie, więc łatwo było zorganizować coś wyjątkowego na tą jedyna w swoim rodzaju imprezę. Zaobserwowałam również ciekawy trend.

Wesela z Ząbkach są coraz popularniejsze

wesele ząbkiWielu z moich znajomych nie organizuje przyjęć w Warszawie. Wynajmują autokary, żeby dowieźć gości do miejsca, w którym odbędzie się wesele. Zazwyczaj jest to jedna z podwarszawskich miejscowości. W ostatnim czasie na popularności zyskały Ząbki. Jeśli chodzi o wesele Ząbki są do tego dobrym miejscem. Unikniemy zgiełku wielkiego miasta jakim jest Warszawa. Zauważyłam, że wielu osobom zależy na tym, by spędzić wesele z dala od niej. Już dwa razy byłam w tej samej sali weselnej w Ząbkach. Bardzo mi się tam podoba. Posiłki są obfite, a serwowane tam przystawki przepyszne. Wiem również od przyjaciółek, że ten lokal jest bardzo korzystny cenowo. Niektóre mówią, że wydały na wesele połowę tego, co wydałyby w Warszawie. Podoba mi się również okolica. Wokół jest dużo zieleni i cisza. Nie słychać nawet przejeżdżających samochodów. Na dwóch weselach w tym lokalu w ramach poprawin zorganizowano grilla. Bardzo smakowały mi grillowane warzywa. Mój narzeczony natomiast zajadał się szaszłykami.

Nie wiem czy swoje przyjęcie urządzę w Warszawie. Mój narzeczony pochodzi z Dolnego Śląska. Ten rejon Polski jest bardzo malowniczy – od razu się w nim zakochałam. Skłaniamy się ku temu, żeby gdzieś tam zawrzeć związek małżeński, choć na co dzień mieszkamy i pracujemy w Warszawie. Marzy mi się ślub w plenerze. Niestety jak tylko pomyślę o kosztach całego przedsięwzięcia boli mnie głowa.

 

Organizacja wesela w Ząbkach