Oferowanie pokojów na wynajem

Witamy na stronie!

Oferowanie pokojów na wynajem

13 marca, 2019 Turystyka 0

Początkowo uważałem, że zamieszkanie w tak ogromnym domu to nie do końca dobry pomysł, ale moja żona uświadomiła mi, że niesie to za sobą spore korzyści. Całe pierwsze piętro mogliśmy wynajmować turystom, którzy do Białki Tatrzańskiej przyjeżdżali chętnie.

Ogromne zainteresowanie pokojami do wynajęcia

pokoje BiałkaNa parterze w domu były cztery duże pokoje, kuchnia i łazienka, więc swobodnie można było wynajmować turystom te pokoje Białka Tatrzańska cieszyła się sporym zainteresowaniem, to wiedziałem, że na tym interesie nieźle da się zarobić. Na piętro było osobne wejście i układ był taki sam. Piętro dla mnie i żony było dość przestronne i wystarczające. Wyremontowałem wszystkie pokoje, które przeznaczone były na wynajem dla turystów i prezentowało się to całkiem atrakcyjnie. Okolica była spokojna a do wszelkich atrakcji było dość blisko. Ludzie cenili takie miejsca. W pobliżu nawet był pensjonat. Kiedy pokoje już zostały ostatecznie przygotowane, to umieściłem ogłoszenie, że oferuję tanie pokoje na wynajem. W Białce Tatrzańskiej turyści przebywali przez cały rok, więc nie musiałem czekać do rozpoczęcia wakacji. Posiadałem dwa pokoje dwuosobowe i dwa czteroosobowe. Koszt najmu liczony był od osoby, ponieważ tak bardziej mi się opłacało. Pierwsi turyści pojawili się już po tygodniu. Zajęli oni dwa pokoje. Spędzili u mnie tydzień czasu. Tak im się podobało, że zarezerwowali te same pokoje na lipiec. Wtedy spędzą u mnie dwa tygodnie. Zainteresowanie pokojami było ogromne.

Pokoje wynajmowałem przez okrągły rok. Warunki były bardzo komfortowe, co turyści zdecydowanie doceniali. Moja żona często gości częstowała domowym ciastem a ciasto, to ona robiła najsmaczniejsze. Duży dom miał same korzyści a wynajmowane pokoje dawały ogromne dochody.