Nowoczesne style tatuaży nawiązujące do XX wieku

W Polsce znajduje się wiele salonów tatuażu, w których można wykonać profesjonalnie i bezpiecznie tatuaż. W wyborze salonu warto kierować się opiniami osób, które już skorzystały z oferty. Im więcej zadowolonych klientów tym lepiej. Wśród wielu stylów wykonywania tatuaży na uwagę zasługuje z pewnością Dotwork.

Tatuaże w stylu Dotwork, Chicano i Trash Polka

salon tatuażu szczecinJest to styl, który pojawił się niedawno, ale już cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Co ciekawe, korzenie tego stylu sięgają starożytnego Egiptu. Dziełu nadawany jest efekt 3D. Dzięki temu tatuaż charakteryzuje się głębią, ale również jest zdecydowanie żywszy. W stylu korzysta się z techniki kropkowania. Dzięki kropkowaniu możliwe jest cieniowanie. Wystarczy wykonywać mniej lub bardziej intensywne kropkowanie. Na pewno salon tatuażu szczecin sprosta temu zadaniu. Wbrew pozorom nie jest to styl trudny. Umożliwia on wykonanie imitacji zwierzęcego futra w taki sposób, jaki dotąd nie był znany. Obrazy wyglądają niezwykle naturalnie. W stylu Dotwork wykonywane są przede wszystkim zwierzęta. Mogą to być lisy, lwy, jelenie i wiele innych. Kolejnym stylem w wykonywaniu tatuaży jest Chicano. Ciekawostką może okazać się fakt, że był to styl popularny wśród brazylijskich gangsterów, a takie tatuaże wykonywano w latach 40. W stylu Chicano wykonuje się bardzo często elementy religijne. W tym stylu można wykonać tatuaż przedstawiający Matkę Boską, Jezusa.

Niejednokrotnie w tatuażach Chicano znajdują się przeróżne cytaty biblijne. Innym i równie ciekawym stylem jest Trash Polka. Jest to styl wywodzący się z Niemiec. Cechą charakterystyczną tego stylu jest użycie tylko trzech kolorów tuszu. W stylu Trash Polka powstają tatuaże w kolorach czarnym, czerwonym i białym. W stylu Trash Polka powstają często motywy wojenne.

Nowoczesne style tatuaży nawiązujące do XX wieku