Nowoczesne panele z grafiką

Witamy na stronie!

Nowoczesne panele z grafiką

Wrzesień 27, 2018 Wyposażenie wnętrz 0

Kilka miesięcy temu zaplanowaliśmy remont mieszkania. Prace były już w toku gdy nadeszła wiosna. Mieliśmy już skończone wszystko pomieszczenia z wyjątkiem kuchni. Tutaj trzeba było się dłużej zastanowić i poczekać aż dotrą meble na wymiar. W tym czasie planowaliśmy zrobić ściany i podłogę kuchni, póki było w niej pusto.

Zachwycamy się szklanymi panelami

Musieliśmszklane panele z grafiką warszaway zapoznać się z ofertą podłóg i ścian. Nie było to proste. Nad takimi sprawami trzeba się długo zastanawiać. W końcu robimy takie zakupy na wiele lat. Postawiliśmy na panele, ponieważ nie chciałam żadnej wykładziny, czy samego malowania ścian farbą. Panele miały być i na podłodze i na ścianach. Oglądaliśmy oferty i dumaliśmy z mężem co wyglądałoby u nas najlepiej. Raptem oboje zwróciliśmy uwagę na szklane panele z grafiką warszawa, które były tak niecodziennie, że nas zachwyciły. Pięknie się świeciły i można było je wybierać w dowolnych kombinacjach. Można było wybrać na ścianę na przykład kilka białych paneli i na środku wziąć panel z grafiką. Wyglądało to niezwykle twórczo, gdy zobaczyłam na propozycje w katalogu. Mąż również był zachwycony i wtedy wiedziałam już, że moja kuchnia wkrótce nabierze nowego stylu. Długo decydowaliśmy się jaki kolor wybrać, aż w końcu nasz wybór padł na czarno białe panele ze szkła w szachownicę, a przez środek miały biec panele z grafiką z elementami kuchennymi.

Grafika na naszych panelach przedstawiała czajniki, przyprawy i jakieś przybory kuchenne. Chcieliśmy, żeby panele te pasowały do wyposażenia kuchni. Uważałam, że nie mogliśmy lepiej wybrać. Kuchnia zyskała nowy wygląd i to w wyjątkowym stylu. Nie spodziewałam się, że uda nam się stworzyć coś aż tak oryginalnego. Teraz aż nie chcemy wychodzić z kuchni i bardzo dużo czasu tam spędzamy.