Nasza nowa działka – kupno grilla

grill

Kupiliśmy działkę trzy lata temu. Nieopodal miasta, w którym oboje mieszkamy i pracujemy. Kupiliśmy ją, bo kiedyś marzyliśmy o domu, ale życie trochę zweryfikowało nasze plany. Nasze oszczędności musieliśmy wydać na życie i niestety nie udało się mojemu mężowi otrzymać kredytu, który zapewniłby nam, chociaż część pieniędzy.

Kupowanie grilla na naszą nową działkę

grill

Dlatego postanowiliśmy, że w zamian za to kupimy działkę, wyjdzie nam to taniej, a będziemy mieli namiastkę życia jak w domu jednorodzinnym. Nasze mieszkanie jest w samym centrum miasta, niestety powietrze jest zanieczyszczone, a blisko nie ma nawet żadnego parku, żeby móc wyjść z dziećmi. Wszędzie jeździmy samochodem. Dlatego jednogłośnie stwierdziliśmy, że kupujemy tę działkę. Nie ukrywam, że to była okazja i, że mężczyzna, który nam ją sprzedał zwyczajnie bardzo szybko potrzebował gotówki, a my akurat tyle gotówki ile on proponował mieliśmy. Mąż się nawet trochę potargował i jeszcze taniej udało nam się ją kupić. Ma dwa pokoje i kuchnię, taras, ogródek i mały placyk. Postanowiliśmy, że na placyku będzie piaskownica i huśtawka dla dzieci. Z kuchni było wyjście na taras, nawet spory. Mieści się tam wielki stół i mój mąż postanowił, że będzie tam stał grill gazowy broil king. Nie mam pojęcia skąd on wziął ten pomysł, ale nie miałam za dużo do gadania. Odwiedziliśmy sklep z grillami w Warszawie i mąż nie mógł się zdecydować. Ja kupiłam sobie trochę kwiatów do ogrodu i stwierdziłam, że z tyłu za domkiem jest trochę miejsca, żeby posadzić warzywa. Mąż jednak nie dawał za wygraną, wciąż tylko te grille elektryczne. Powiedziałam mu, że jak on chce broil king czy inne cuda to ma jechać ze swoim przyjacielem, mężem mojej przyjaciółki i razem sobie coś wybiorą. Obejrzeli chyba wszystkie grille gazowe broil king.

W końcu po czterech godzinach kupił ten grill i przywiózł go na działkę. Grill jest ogromny i mój mąż co tydzień organizuje grilla dla znajomych. Szczerze powiedziawszy ja mam już tego dosyć, bo ciągle tyko muszę przygotowywać jedzenie i w ogóle nie odpoczywam.

Dużo praktycznych porad podczas wybierania grilla znaleźliśmy na – web-grille.pl

Nasza nowa działka – kupno grilla