Najlepszy nocleg w Zakopanem

Ostatnio wybraliśmy się z moim chłopakiem we wspaniałe miejsce. O to nie tylko jeżeli chodzi o kwestie krajobrazowe, ale i te jeżeli chodzi o warunkowe. Te wakacje były bardzo wyjątkowym czasem dla mnie i mojego chłopaka. Bardzo potrzebowaliśmy tego czasu.

Najlepszy nocleg na wakacje

noclegi zakopane blisko centrumMusieliśmy się od tego wszystkiego odpocząć i maksymalnie się zdystansować. Mieliśmy wykupione noclegi zakopane blisko centrum. To było bardzo komfortowe miejsce. Idealne na odpoczynek. Kolejnym plusem było to, że oferta jaką znaleźliśmy była w bardzo korzystnej cenie. Miejsce stworzone na wakacyjny weekend. Pokoik, który wynajęliśmy znajdował się w świetnym hostelu. Był to pokój połączony z aneksem kuchennym. Była oczywiście, także łazienka. Zakopane jest przepięknym miastem. Polecam każdemu. Samo miejsce było zachowane w jasnych barwach. Bardzo ładnie urządzone. Białe ściany i pastelowe kolory. Połączenie idealne. Zwłaszcza, że te odcienie są bardzo modne. W obecnym sezonie, bardzo popularne. Rozkład pokoju, był też bardzo dobrze przemyślany. Łóżko znajdowało się koło okna. To bardzo dobra koncepcja, ponieważ można korzystać z dziennego światła. Po bokach łóżka były usytuowane stoliki nocne. Bardzo podobały nam się błękitne zasłony. W zestawieniu z jasnymi – białymi firankami. Wyglądało to bardzo korzystnie. Aneks kuchenny zaprojektowany w podobnych barwach. Był wyposażony we wszystkie potrzebne sprzęty. Zmywarka, kuchenka, lodówka ze zamrażarką. W pokoju natomiast, mieliśmy do dyspozycji wspaniałą dużą szafę i komodę.

Dzięki temu mogliśmy bez problemu rozpakować wszystkie nasze rzeczy. W korytarzu nawet była specjalna szafka na buty i wieszak z dolnymi szufladkami, na wszystkie potrzebne rzeczy. Obsługa była, także świetna. Bardzo profesjonalne podejście. 

Najlepszy nocleg w Zakopanem