Moje doświadczenia z laserowym usuwaniem włosów

Pracuję jako modelka, a więc nienaganny wygląd jest jednym z elementów w mojej pracy i tak to właśnie traktuję. Muszę dbać o siebie, ale nie przychodzi mi to z trudem – przykładowo, lubię ćwiczyć i na ogół jem zdrowe rzeczy oraz nie palę papierosów. Ciężko mi jedynie powstrzymać się czasami od czekolady. Aby być dobrą modelką muszę inwestować w siebie.

Laserowe usuwanie włosów to bezbolesny zabieg

laserowe usuwanie włosów wrocławOstatnio w ramach inwestycji w siebie postanowiłam poddać się laserowemu usuwaniu włosów. W mojej pracy żadne owłosienie, często nawet te na rękach nie jest mile widziane. Zawsze chodziłam do kosmetyczki na wosk, ale mimo, że jest to lepsza metoda niż golenie, to ma ona swoje wady. Przede wszystkim – boli i to mimo tego, że na woskowanie chodzę od kilu lat. Po drugie, włoski odrastają. Nie tak szybko jak w przypadku golenia ale jednak. Dlatego też zaczęłam szukać gabinetu, w którym mogłabym laserowo usunąć owłosienia na nogach i rękach. Jeżeli chodzi o laserowe usuwanie włosów Wrocław ma naprawdę dużo gabinetów, które oferują tę usługę. Dlatego też wybranie salonu nie zajęło mi dużo czasu. Szczerze mówiąc trochę obawiałam się, że zabieg będzie bolesny. Miałam takie obawy mimo tego, że czytałam w Internecie o tym, że zabieg ten nie należy do nie przyjemnych i to samo mówiła mi dziewczyna, która miała wykonywać moje zabiegi. Oczywiście okazało się, że jak zwykle niepotrzebnie o tym w ogóle myślałam i się stresowałam, bo w czasie zabiegów nie czułam praktycznie nic, w każdym razie żadnego bólu.

Zabieg laserowego usuwania włosów trzeba powtórzyć kilka razy by był on efektywny. Ja musiałam udać się do kosmetyczki sześć razy. Cieszę się, że zabiegi przebiegły tak bez problemowo. W czasie zabiegów czułam, że jakieś urządzenie jest przykładane do moich nóg i rąk, ale nie było to nieprzyjemne. Strasznie się cieszę, że nie będę musiała już więcej korzystać z depilacji woskiem.