Mały samochód na akumulator

Witamy na stronie!

Mały samochód na akumulator

Sierpień 12, 2019 Zabawki 0

Każdy rodzic niemalże codziennie wychodzi z dzieckiem na spacer do piaskownicy, na plac zabaw, czy do parku. Dzieci mogą ze sobą zabrać rowerek, hulajnogę, rolki, czy nawet pojechać samochodem. To dla dzieci duża atrakcja, które umila czas spędzony poza domem.

Czy samochód na akumulator jest bezpieczny?

samochody na akumulatory dla dzieciBardzo małe dzieci na spacer jadą w wózku, gdyż nie są w stanie zbyt dużo chodzić. Starsze maluchy mogą jechać na spacer na rowerze, jednak kiedy się zmęczą, to będą musiały go prowadzić. Od trzeciego roku życia najlepsze są samochody na akumulatory dla dzieci. Mogą one być kierowane przez dziecko, albo zdalnie sterowane przez rodzica. Są one bezpieczne dla dzieci, ponieważ kierowca i pasażer są przypięci pasami bezpieczeństwa. Z przodu i z tyłu pojazdu, znajdują się zderzaki wykonane ze specjalnego gumowego tworzywa, które chronią pojazd przed skutkami zderzenia. Samochód wygląda niczym miniaturowa kopia prawdziwego pojazdu. Posiada boczne i wsteczne lusterka, klakson. ruchomą kierownicę. światła przednie i tylne, a nawet mini bagażnik na rzeczy dziecka. Samochody są w wersji bez dachu, aby łatwo można było wsadzić i wyciągnąć. Większość modeli jest przeznaczona na dwójkę dzieci, gdyż mają tylko dwa, przednie siedzenia. Samochód ma pedał gazu i hamulec oraz dwa kierunki jazdy, to przodu i tyłu. Kiedy dziecko się zmęczy kierowaniem, lub po prostu mu się znudzi, rodzic może kierować pojazdem, gdyż posiada dołączony zdalny pilot. Akumulator wystarczy ładować raz na kilka dni.

Elektryczne samochody są wielką atrakcją dla wszystkich dzieci. Maluchy czują się w nich jak w prawdziwych pojazdach, ponieważ mogą samodzielnie nimi kierować. Cena takiego auta kształtuje się na poziomie od trzystu do nawet tysiąca złotych w zależności od modelu.