Laserowe usuwanie tatuaży w Szczecinie

 

Nie zawsze możemy poszczycić się udanym tatuażem, ale też nie oznacza to, że jesteśmy skazani na noszenie go do końca życia. Niegdyś niestety tak było, lecz od kilku lat możemy poddać się zabiegowi, który szybko i sprawnie usunie niechciany tatuaż nie pozostawiając po nim najmniejszego śladu.

Czy usunięcie tatuażu jest możliwe?

usuwanie tatuażu SzczecinW dzisiejszych czasach niemalże każde studio posiada naprawdę wyspecjalizowanych tatuatorów, który mogą poszczycić się naprawdę bogatym portfolio. Niestety, ale mimo to część osób decyduje się wykonać swój tatuaż w u kogoś prywatnie za znacznie niższą cenę, ale także jakość. Wykonując w ten sposób tatuaż narażamy nie tylko nasze nie tylko zdrowie, ale również i życie i niemalże zawsze możemy liczyć się z tym, że nie będzie to tatuaż najwyższej jakości. Nie oznacza to jednak, że tego błędu nie możemy naprawić. Jeśli tylko jedynym skutkiem ubocznym jest brzydki tatuaż, możemy umówić się na usuwanie tatuażu Szczecin posiada wyspecjalizowaną w tej kwestii klinikę w której możemy się poddać zabiegowi mającemu na celu profesjonalne, laserowe usunięcie naszego tatuażu. Nasz tatuaż bez względu na swoją wielkość, wiek oraz kolory, po takim zabiegu, zacznie zanikać, pozostawiając na naszym ciele jaśniejszy fragment skóry, który następnie przybierze naturalną jej kolorystykę. Oznacza to, że po całkowitym wygojeniu się miejsca, które poddaliśmy zabiegowi, po naszym tatuażu nie będzie najmniejszego śladu!

Zabieg przeprowadzany jest przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Nowoczesne lasery służące do usuwania pigmentu tatuażu, cechują się tym, iże są praktycznie bezbolesne i jedyne co możemy czuć podczas samego zabiegu, to lekkie swędzenie czy nawet łaskotanie! W celu osiągnięcia najlepszego efektu, zazwyczaj potrzebnych jest kilka sesji, a ich ilość zależy od głębokości naszego tatuażu, kolorów oraz jego wieku.