Jaki jeździk wybrać dla dziecka?

jeździk

Przychodzi pora kiedy nasza córka zaczyna chodzić. Jest to niezwykłe wydarzenie, jesteśmy z niej bardzo dumni. Jednak w związku z tym zastanawiamy się czy nie kupić jej jakiegoś jeździku czy też innego pojazdu dla najmłodszych.

Idealny jeździk dla dziewczynki

jeździkCzytaliśmy na ten temat sporo w internecie i dowiedzieliśmy się, że takie zabawki rozwijają bardzo dobrze zdolności dzieci. Postanowiliśmy więc kupić małej jeździk. Rozwiązanie wydawało się bardzo dobre. Jednak im dłużej szukałam informacji, tym trudniej było podjąć decyzję. Jedne były plastikowe, inne drewniane. Różniły się także kolorem i sposobem wykonania. Naprawdę ciężko wybrać odpowiedni dla swojego dziecka. W ofercie różnych producentów ,takich jak skip hop, znajdują się jeździki, rowerki dla dzieci, wózki dla niemowląt, pojazdy sterowane ręcznie. Sami już nie wiemy co wybrać. Postanowiłam więc poradzić się znajomej, która ma starsze dzieci. Powiedziała mi ona, że nie ma większej różnicy między tymi wszystkimi rozwiązaniami i mam się tym tak nie przejmować. Może miała trochę racji, jakoś ja wychowałam się na zwykłym rowerze i nic mi nie jest. W dodatku znajoma powiedziała, że ma na sprzedaż jeździk swojego syna, gdyż on go już nie używa i leży bezużyteczny. To rozwiązanie wydało mi się idealne. Taki sprzęt jest dość drogi, a staje się zbyteczny po krótkim czasie.

Postanowiłam więc odkupić od niej zbyteczny jeździk. Nasza córka była z niego bardzo zadowolona, pomogło jej to w początkowej nauce chodzenia, a także rozwinęła jej sprawność fizyczną.

Po więcej informacji odwiedź nas na http://www.twoja-przygoda.pl/kat/37/jezdziki.html

Jaki jeździk wybrać dla dziecka?