Jestem zadowolona z przygotowanego projektu

Jakiś czas temu postanowiłam rozpocząć działalność gospodarczą. Skończyłam rachunkowość i wiedziałam, że chcę w tej branży pracować. Udało mi się zdobyć cenne doświadczenie na studiach w ramach darmowych praktyk studenckich. 

Znalazłam dobrego projektanta do biura

projektowanie wnętrz biurMój tata ma firmę remontową i bardzo dobrze prosperuje na rynku. Ma wiele zleceń i dzięki jego pracy żyjemy w dobrych warunkach. Tata kiedy dowiedział się o  tym, że planuję otworzyć biuro rachunkowe zaproponował mi pomoc. Pożyczył mi pieniądze na projektanta wnętrz, który zaprojektował dla mnie nowoczesne biuro. Oczywiście skorzystałam z jego propozycji. Taty pracownicy wyremontowali mi biuro zgodnie z projektem. Tata na wszystko pożyczył mi pieniądze. Uzgodniliśmy, że oddam mu je kiedy tylko moje biuro rachunkowe będzie przynosiło zyski. Projektant wnętrz, którego zatrudniłam zrobił na mnie dobre wrażenie. Miał duże doświadczenie w projektowaniu biur i nie tylko. Widać było, że znał się na swojej pracy. Projektowanie wnętrz biur mniejszych i większych sprawiało mu dużo radości. Mówił, że wnętrze stara się zawsze dopasować do branży, która będzie prowadzona w danym biurze. Ponieważ ja otwierałam biuro rachunkowe to zależało mi na półkach i różnego typu regałach bo liczyłam się z tym, że będę musiała przechowywać sporo segregatorów z różnymi dokumentami finansowymi moich klientów. Projektant wziął wszystkie moje sugestie pod uwagę i przygotował dla mnie bardzo dobry projekt, który mi się spodobał. Jego usługi nie były drogie a zagospodarował dla mnie całą przestrzeń biura.

Taty pracownicy ładnie wyremontowali dla mnie biuro zgodnie z projektem. Wzięli pod uwagę wszystkie sugestie projektanta. Biuro prezentowało się pięknie. Bardzo mi się podobało. Tata stwierdził, że zatrudni projektanta do swojej ekipy, żeby jego klienci także mogli korzystać z jego usług.