Gdzie w Warszawie zamówię fachowy catering?

Kilka tygodni temu urodziło się moje pierwsze dziecko. Razem z ojcem dziecka postanowiliśmy się je ochrzcić. Ponieważ mamy duża rodzinę, która na co dzień mieszka daleko, zdecydowaliśmy się urządzić drobny poczęstunek dla zaproszonych gości. Nie opłacało nam się wynajmować restauracji, ale także nie miałam czasu na to, aby zająć się samodzielnym przygotowywaniem potraw.

Zamówiłam catering na chrzciny z restauracji

catering na chrzest warszawaPo przeanalizowaniu różnych możliwości, doszłam do wniosku, że najbardziej będzie mi się opłacało zamówić catering na tę uroczystość. Do tej pory nie korzystałam z tego typu usług, dlatego nie znałam żadnego dobrego miejsca, gdzie można zamówić jedzenie z dowozem. Zależało mi na tym, aby jedzenie było świeże i smaczne, dlatego najpierw postanowiłam sprawdzić opinie na internecie na temat różnych usług cateringowych w mojej okolicy. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: catering na chrzest warszawa, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć fajne miejsce w Warszawie, które oferowało catering na domowe uroczystości. Mieli oni bardzo pozytywne opinie klientów, którzy chwalili nie tylko smak potraw, ale także ich jakość i sposób przygotowania. Poza tym, bardzo ważne było dla mnie niskie ceny i możliwość zamówienia zarówno zimnych jak i ciepłych dań. Od razu zdecydowałam się skorzystać z ich usług.

Przekonało mnie do tego również bogate menu, które można swobodnie wybrać w zależności od potrzeb. Już wkrótce przekonałam się, że to była bardzo dobra decyzja. Przede wszystkim w umówionym dniu jedzenie zostało do mnie dostarczone punktualnie. Goście nie musieli długo czekać. Bardzo ważne było również to, że było ono wykonane z ekologicznych i świeżych produktów. Widać było, że ktoś się przyłożył do gotowania i serwowania dań.

Gdzie w Warszawie zamówię fachowy catering?