Gdzie kupić rowery Romet?

Witamy na stronie!

Gdzie kupić rowery Romet?

1 listopada, 2019 Rekreacja i podróże 0

Firmy Romet raczej nikomu nie trzeba specjalnie przedstawić, bowiem dla kogoś, kto jest Polakiem jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek. Jest na rodzimym rynku od dekad i zajmuje się głównie produkcją jednośladów oraz osprzętu. 

Rower w stylu MTB od Rometu 

rowery typu mtb marki rometNajbardziej popularnymi typami rowerów są jednoślady górskie. Zapewne dlatego, iż są najbardziej wszechstronne i uniwersalne, bowiem możemy je wykorzystać do codziennej rekreacji, jak i do profesjonalnego treningu. Rowery MTB to szczególny rodzaj rowerów górskich, ponieważ muszą mieć one nieco mocniejszą konstrukcję, niezawodny napęd oraz najlepszej jakości wyposażenie i osprzęt. Rowery typu MTB marki Romet wyróżniają się idealnym stosunkiem jakości do ceny i chyba dlatego sprzedają się tak dobrze. Jednak nie bez znaczenia jest też sportowy design, który przypadnie do gustu młodym, jak i starszym zawodnikom MTB. Rowery od Rometu cechuje niezawodność, gdyż znajdziemy tam najlepszy osprzęt, ale również bardzo przemyślana geometria ramy. Koszt najtańszych rowerów MTB tej marki waha się między dwoma, a trzema tysiącami złotych. Natomiast koszt profesjonalnych rowerów MTB zaczyna się mniej więcej od czterech tysięcy. Jest to niedużo, bowiem jednoślady MTB, u konkurencji mogą kosztować nawet siedem-osiem tysięcy złotych. Romet nie jest już tą marką co kiedyś i dziś produkuje nie tylko na potrzeby rodzimego rynku, ale eksportuje swoje rowery do większości krajów Unii Europejskiej oraz na inne kontynenty. 

Wśród polskich firm, Romet raczej nie ma konkurencji rynkowej, ale analogicznie jest z firmami zagranicznymi. Toteż nie jest trudno wyciągnąć wniosek, że Romet jest w ścisłej czołówce liderów na polskim rynku. Dlatego też postawiono na ekspansję, czyli wejście na arenę międzynarodową.