Znany fotograf na ślub

Inwestując w profesjonalny sprzęt fotograficzny dobrze wiedziałem, że z czasem będę mógł realizować różnorodne projekty związane z wykonywaniem zdjęć dla moich przyszłych klientów. Póki co nie miałem za wielu realizacji ze ślubów oraz wesel, dlatego nie mogłem pochwalić się portfolio.

Plan na zdjęcia ślubne

fotograf na ślub z WarszawyJednak moim planem na ten rok było przede wszystkim sprawienie, że klient od razu po wejściu na moją stronę internetową będzie mógł zapoznać się dokładnie z pracami, jakie posiadam i to na pewno im pokaże, na co się może zdecydować. Fotograf ślubny taki, jak ja to jednak wiele lat ciężkiej pracy. W większości przypadków rola fotografa polega na tym, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Fotograf na ślub z Warszawy to dość obszerny temat. W większości jednak praca od kuchni wygląda w ten sposób, że wykonuje się podczas jednego wydarzenia nawet kilkaset zdjęć, gdzie wybiera się kilkanaście, czy kilkadziesiąt, które pokazywane są klientowi i dalej obrabiane. Fotograf ślubny wykorzystując różne umiejętności oraz sprzęt na pewno sprosta oczekiwaniom każdego z klientów. Tym bardziej, że na dzisiejszym rynku coraz więcej osób dokładnie zdaje sobie z możliwości, jakie dają fotografowie i na pewno trzeba się mocno postarać, aby klient był zadowolony. Dlatego też fotograf ślubny musi przejść niezbędne szkolenia jeszcze przed rozpoczęciem pracy, co na pewno będzie skutkowało tym, że każdy będzie go rozpoznawał w mieście.

Mi się osobiście marzyło, aby mieć zakolejkowane nawet kilkanaście zleceń do końca roku. To by przecież znaczyło, że ludzie chcą mnie wykorzystywać do robienia zdjęć i doceniają moją pracę jeśli chodzi o zdjęcia ślubne. Jako fotograf nie mam praktycznie drugiego takiego samego zlecenia, dzięki czemu też moja praca jest bardzo kreatywna.