Drzwi szklane i pęknięcia podczas dowozu

Witamy na stronie!

Drzwi szklane i pęknięcia podczas dowozu

22 czerwca, 2016 Transport 0
drzwi szklane-warszawa

Mój dom jednorodzinny był dla mnie ogromnym marzeniem. Gdy tylko uzyskałem zdolność do brania pożyczek zdecydowałem, że czas na kredyt. Potem z budową poszło coraz łatwiej. Trzeba było tylko odpowiednio to zorganizować.

Drzwi szklane z Warszawy popękały

drzwi szklane-warszawaTeraz został mi tak naprawdę etap końcowy i chciałem jakoś nowocześnie urządzić swoje wnętrza. Zależało mi na dość męskim i ostrym stylu. Przynajmniej w moim gabinecie. Pewnego dnia mój znajomy, który rozprowadzał szkło hartowane na wymiar stwierdził, że ono się idealnie sprawdza w różnych sytuacjach. Również było bardziej odporne i można było je wykorzystywać jako elementy różnych przedmiotów. To mnie zainspirowało, ponieważ miałem małe dzieci i zależało mi na bezpieczeństwie domowników. W końcu zamówiłem bardzo ładne drzwi przesuwane z takimi wstawkami. Od razu zapłaciłem i tylko czekałem na dowóz. Okazało się, że będę musiał trochę długo czekać. Od razu mi się to nie spodobało. Niestety dopiero w późniejszym czasie zobaczyłem opinie na forum. Mężczyzna, który zamawiał dawniej zabudowy szklane bardzo narzekał na jakość wykonywanego transportu. Do była dla mnie cenna wskazówka, ponieważ wiedziałem co na początku mam sprawdzić. Gdy tylko zjawił się kurier zauważyłem, że samochód jest cały przeładowany. Wiedziałem, że nie obejdzie się bez reklamacji. Po otworzeniu opakowań zobaczyłem, że te drzwi szklane-warszawa zostały całe popękane. Od razu postanowiłem wszystko zgłosić na reklamację. Po prostu nie wyobrażałem sobie takiego nie profesjonalnego zachowania. Kurier powiedział, że będę musiał poczekać jeszcze trochę.

Bardzo nie podobało mi się coś takiego. Stwierdziłem, że zażądam zmiany firmy i zwrotu gotówki. Nie wyobrażałem sobie takiego dalszego postępowania. Moim zdaniem firma transportowa powinna lepiej spełniać oczekiwania klientów. Dowóz również musi mieć jakiś dobry sprzęt.