Drukarnia internetowa i notesy dla pracowników

drukarnia internetowa

Jako kierownik jednego z działów w naszej firmie dostałem ostatnio polecenie od szefa, żeby się spotkać z nim i z innymi kierownikami w celu omówienia pewnej sprawy. Szef chciał, żebyśmy zastanowili się nad małymi zestawami dla naszych pracowników na wakacje.

Kiedy najlepsza będzie drukarnia internetowa

drukarnia internetowaNie ma to być nic bardzo drogiego, jakieś drobiazgi, ale również nie miała to być czekolada. Raczej chodziło o coś przydatnego. Nie mogliśmy się zdecydować co to mogłoby być, co ucieszyłoby chociaż trochę każdego. Na pewno musiało to być coś uniwersalnego i praktycznego. W końcu uznaliśmy, że dobrym pomysłem będą kalendarze z notesami an następny rok, zapakowane w torbę bawełnianą z logo firmy. Notes i kalendarz to coś co zawsze się przydaje do zapisywania różnych rzeczy, a taka ekologiczna torba będzie ładnym opakowaniem, które potem można wykorzystać na zakupach. Trzeba było tylko znaleźć drukarnię, która podejmie się takiego zadania i wykona to dobrze i w rozsądnej cenie. Uznaliśmy, że najlepsza będzie do tego drukarnia internetowa z której usług już korzystaliśmy. To u niej zamawialiśmy niedawno tanie plakaty i ulotki i wszystko wyszło dobrze. Oferowali oni też wydruk kalendarzy i notesów. Jak się okazało, robią nawet nadruki na odzieży, choć przyjęli zamówienie na nadruki na torbach.

Mieliśmy jeszcze czas więc się nam nie spieszyło. Zamówienie jednak doszło na czas. Później wszystko sprawdziliśmy i przygotowaliśmy gotowe zestawy prezentowe. Pracownicy byli miło zaskoczeni że coś dostali, nawet jak to były drobiazgi.

Drukarnia internetowa i notesy dla pracowników