Zachwyciłam się profesjonalnym projektowaniem wnętrz

 

Wreszcie po całym roku, który przeznaczyliśmy na budowę domu, możemy w końcu do niego się wprowadzić! Z pewnością aranżacja wnętrz zajęłaby nam jeszcze długi czas, ale chyba zdecydujemy się na pomoc profesjonalistów. To jest wyjście, dzięki któremu zaoszczędzimy sporo czasu.

Architekt wnętrz zajmie się projektowaniem domu

projektowanie wnętrz domów w KatowicachWydaje mi się, że dzięki profesjonalnej pomocy szybko uzyskamy taki wygląd wnętrza, który będzie zachwycał nie tylko domowników, ale i gości. Projektowanie wnętrz domów w Katowicach przeprowadzane jest przez doświadczonych architektów – jednego z nich poleciła mi koleżanka z pracy. Spojrzałam na jego portfolio i zachwyciłam się! To były obrazki jak gdyby wyjęte z katalogów wnętrzarskich! I to mój dom też może wyglądać tak dobrze! Od razu sięgnęłam po słuchawkę telefonu i zadzwoniłam do tego projektanta. Już po jego mocnym, męskim głosie wiedziałam, że przygotowywany przez niego projekt na pewno będzie dopięty na ostatni guzik. Ustaliliśmy dokładnie, jak będzie przebiegać współpraca. Dowiedziałam się, że każdy architekt wnętrz postępuje zgodnie z pewnymi wytycznymi. Po pierwsze – musi odwiedzić dom klienta, aby przeprowadzić wymiarowanie wszystkich pomieszczeń, które mają być aranżowane. Dopiero na podstawie takiej inwentaryzacji możliwe jest stworzenie projektów – to zarówno szczegółowe projekty techniczne ze wskazówkami dla wykonawców, jak i wizualizacje wykonane w 3D – dzięki nim zobaczę, jak będzie wyglądał mój dom, zanim zdecyduję się na wykonanie projektu. Dodatkową opcją jest nadzór autorski – architekt wnętrz może kontrolować przebieg prac wykonawczych, abyśmy mieli pewność, że ekipa remontowa postępuje zgodnie z projektem. Wydaje mi się, że w takim przypadku nie ma mowy o efekcie, który by mnie nie zadowolił.

Z pewnością wnętrza będą wyglądały atrakcyjnie! Dobrze, że projektowanie wnętrz przeprowadzi profesjonalista. Nie mogę doczekać się efektu – na pewno wyślemy wszystkim znajomym zdjęcia nowej aranżacji wnętrza. A na parapetówce każdy będzie mógł zobaczyć profesjonalnie zaprojektowane wnętrze na własne oczy.

 

Opublikowany w Dom