Poszukiwanie nowych rozwiązań – grzejniki na podczerwień

Pracuję w hurtowni, która zajmuje się dystrybucją sprzętu budowlanego niezbędnego do budowy i remontu mieszkań, domów. Moja firma znajduje się w miejscowości Katowice. Szef kazał mi poszukać innowacyjnych pomysłów odnośnie ogrzewania.

Grzejniki na podczerwień są wydajne

grzejniki na podczerwieńPonieważ zależy mi na awansie a przełożony powiedział, że jeśli dobrze się spiszę to dostanę sporą podwyżkę. Od razu wzięłam się do pracy. Poczynałam sporo magazynów budowlanych z rynku lokalnego a także zza granicy. Znalazłam artykuły bardzo interesujące na temat nowoczesnych sposobów ogrzewania. Do tej pory moja firma nie miała ich w swojej ofercie. Jestem pewna, że szef nawet o nich jeszcze nie słyszał. Panele grzewcze na podczerwień bo o nich mowa zdobyły ostatnio pierwsze miejsce na konkursie budowlanym organizowanym na dużych targach budowlanych za granicą. Ogrzewanie na podczernień jak się okazało jest nie tylko dobre dla środowiska ale takę tanie w utrzymaniu i montażu. Montaż nie zajmuje dużo czasu a panele grzewcze zajmują mało miejsca. Wydajne grzejniki na podczerwień pomimo swoich małych rozmiarów dają bardzo dużo ciepła, które równomiernie rozchodzi się po całym pomieszczeniu, w którym jest zamontowane. Panele grzewcze na podczerwień mogłyby am pomóc stać się znaną firmą, która stosuje najnowsze rozwiązania do budowy i remontów. Mamy sporo firma z którymi współpracujemy. Wśród klientów jest dużo firma stosujących nowoczesne rozwiązania i na pewno panele grzewcze cieszyłyby się sporym zainteresowaniem. Szczegółowo opisałam ogrzewanie na podczerwień.

Przedstawiłam w projekcie wszystkie zalety i ceny za produkt. Szef zapoznał się z moją prezentacją i przyznał, że sam nie wiedział o istnieniu ogrzewania na podczerwień. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tego systemu do naszego asortymentu.

Opublikowany w Dom