Czy można usunąć makijaż permanentny?

 

Moda na wykonywanie sobie trwałych makijażu rozprzestrzeniła się na całym świecie w mgnieniu oka. Nic zresztą dziwnego, bowiem którą kobietę nie cieszyłby fakt, że o każdej porze dnia i nocy wyglądałaby perfekcyjnie? Niestety, zdarzały i zdarzają się jednak przypadki, coś pójdzie nie tak.

Jak usunąć makijaż permanentny?

usuwanie makijażu permanentnego warszawaPrzez wzgląd na to, jak bardzo ta forma makijażu stała się popularna, ceny za makijaż permanentny które niegdyś były bardzo wysokie, dziś są w zasadzie na każdą kieszeń. Efekt jak i niższa cena sprawiły, że bardzo wiele kobiet wykonało sobie taki makijaż niekoniecznie w miejscu gdzie pracują doświadczone osoby w tym nowym zawodzie. Rezultatem takiego działania mogą być nieestetyczne i widoczne kontury ust, krzywe i zbyt ciemne brwi bądź kreski na oczach. Na szczęście dzisiaj tak jak mamy możliwość wykonania takiego makijażu tak również istnieje usuwanie makijażu permanentnego Warszawa posiada miejsca w których możemy pozbyć się brzydkiego makijażu. Wszystko odbywa się bardzo podobnie, jak w przypadku usuwania tradycyjnego tatuażu, czyli laserem. Ultraszybka wiązka lasera wnika wgłąb skóry właściwej rozbijając pigment na drobne cząsteczki, które nasz organizm wydala z ciała za pomocą procesów metabolicznych. Wszystko zatem odbywa się w taki sposób, aby pomóc naturze pozbyć się ciała obcego z organizmu. To sprawia, że proces ten jest bezpieczny i jedyne czemu szkodzi to naszemu nieudanemu makijażowi usuwając go tak, by nie pozostał po nim najmniejszy ślad.

Nie musimy zatem czekać kilku miesięcy czy nawet w niektórych przypadkach i lat, aby nasz makijaż permanentny zanikł, bowiem jak widać możemy go równie dobrze usunąć. Taki zabieg przeważnie przeprowadza się w kilku sesjach, a ich ilość jest zależna od różnych czynników jak np: kolor lub wielkość naszego makijażu.

 

Czy można usunąć makijaż permanentny?